انتخاب صفحه

گیربکس صنعتی

فروش انواع گیربکس صنعتی - الکتروگیربکس - موتور گیربکس و ....

گیربکس صنعتی 

دستگاه گیربکس صنعتی، انواع گیربکس صنعتی، اجزای تشکیل دهنده گیربکس صنعتی، گیربکس حلزونی صنعتی، گیربکس خورشیدی صنعتی

گیربکس صنعتی به دستگاهی گفته می شود که از آن در جهت انتقال توان مکانیکی از یک منبع تولید قدرت به یک مصرف کننده و نیز ایجاد گشتاور و سرعت مورد نیاز صنایع استفاده می شود. در واقع دستگاه گیربکس صنعتی به یک سیستم انتقال و افزایش قدرت گفته می شود که عرفا عامل اصلی توان و حرکت جنبشی در صنعت الکتروموتورها است.

گیربکس صنعتی

آیا تاکنون نام گیربکس صنعتی را شنیده اید؟

گیربکس صنعتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

امروزه در بسیاری از صنایع مختلف، در جهت بکارگیری و راه اندازی ماشین آلات صنعتی به یک عامل قوی جنبی نیاز داریم. عاملی که سرعت های بیشتر و متفاوت تر از سرعت های رایج الکتروموتورهای را ایجاد نماید. زیرا تمامی صنایع مختلف ممکن است در برخی مواقع نیازمند تغییر زاویه در محور دوار ماشین آلات خود باشند. در چنین حالتی گیربکس های صنعتی بهترین و ایمن ترین راه حل در جهت رفع این نیاز معرفی شده اند. چرا که گیربکس صنعتی دستگاهی است که می تواند تمامی خواسته های صنایع مختلف را برطرف نماید. حال سؤال اینجا است که گیربکس صنعتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ اساساً تمامی گیربکس های تولیدی تجهیزاتی هستند که در بسیاری از صنایع مختلف و کارخانجات کاربردهای بسیاری دارند.

گیربکس صنعتی چیست؟

گیربکس صنعتی به یک سیستم انتقال و افزایش قدرت گفته می شود که عرفا عامل اصلی حرکت و توان جنبشی در صنعت الکتروموتورها است. در واقع این دستگاه، ماشینی است که از آن برای انتقال توان مکانیکی از منبع قدرت به یک مصرف کننده مشخص و همچنین برآورده نمودن میزان گشتاور سرعت مورد نیاز مصرف کننده استفاده می شود. در یک تعریف ساده تر می توان اینگونه بیان نمود که گیربکس صنعتی یک دستگاه انتقال و افزایش قدرت است که در تمامی صنایع مختلف از آن در جهت کاهش دور و سرعت موتور و تبدیل آن به یک گشتاور خروجی استفاده می کنند.  گشتاور به نیرویی گفته می شود که به حالت چرخشی بر یک دنده وارد می شود. گیربکس صنعتی نیز قادر است سرعت و دور خروجی را کاهش داده و در مقابل گشتاور خروجی را افزایش دهد. گیربکس صنعتی به موجب خاصیت انعطاف پذیری بالایی که دارد میان گشتاور و سرعت دورانی منبع تولید قدرت با مصرف کننده، یک هماهنگی خاصی برقرار می کند. به عبارتی دیگر به عنوان یک واسطه میان سرعت و گشتاور عمل می کند.

به طور عمده در تولید انواع مختلفی از گیربکس ها و افزایش راندمان آن ها، کیفیت ساخت چرخ دنده ها، اتصالات پوسته، پوشش، یاتاقان ها و .. که اجزا و قطعات اصلی این دستگاه هستند بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بالا بودن کیفیت این قطعات به ویژه چرخ دنده ها و بلبرینگ ها و مرغوبیت جنس آن ها، منجر می شود تا راندمان و کارایی گیربکس به طرز فزاینده ای افزایش یافته و نیز موجبات کاهش دما و کاهش صدای آن را به هنگام حرکت و فعالیت فراهم آورد.

چرا از گیربکس های صنعتی استفاده می کنیم؟

آیا تاکنون این سؤال برایتان پیش آمده که چرا تمامی صنایع مختلف در جهت پیشبرد و افزایش راندمان فعالیت های خود از گیربکس صنعتی بنا به نیاز خود استفاده می کنند؟ برای پاسخ دادن به این سؤالات و نمونه های مشابه آن باید به این طریق گفت که:

از گیربکس صنعتی در جهت تبدیل دور بالای الکتروموتور به نسبت بالا به سرعت خروجی پایین استفاده می شود

همچنین در جهت تبدیل گشتاور پایین الکتروموتور به گشتاور و راندمان بالاتر، از گیربکس صنعتی استفاده می شود. البته این فرایند بنا به دور خروجی موتورها متفاوت می باشد

همچنین از این دستگاه که مجموعه از تعدادی چرخ دنده ها می باشد برای تغییر دادن زاویه محور دورانی استفاده می شود.

در گیربکس های صنعتی که مجموعه ای از چرخ دنده های منظمی را تشکیل می دهد در هر دنده به نسبت های دور که متفاوت می باشد به طور معین و کاملاً مستقل کاهش می یابد. به این صورت که هر یک از دنده ها دور ورودی را کاهش داده و به دنده بعدی انتقال می دهد. بنابراین به سبب چند مرحله ای بودن کاهش دور در گیربکس صنعتی، امکان دست یابی به دورهای خروجی مابین 16 الی 400 دور در دقیقه وجود دارد. لازم به ذکر است که در انواع مدل های تولید شده گیربکس صنعتی، دور خروجی انتخاب شده به صورت ثابت می باشد و امکان تغییر در آن ها وجود ندارد. برای اینکه بتوان از تغییر دور خروجی این دستگاه بنا به نیاز خود بهره مند شد می توان از دور متغیرهای مکانیکی و دستگاه های تغییر فرکانس برق استفاده نمود.

اجزای تشکیل دهنده گیربکس صنعتی

گیربکس های صنعتی نیز همانند سایر تجهیزات و امکانات ماشین آلات صنعتی دیگر، دارای اجزای تشکیل دهنده مختلفی است. اصلی ترین قطعات تشکیل دهنده گیربکس ها چرخ دنده ها هستند که بنا به شکل و جنس آن ها متفاوت می باشد. از دیگر اجزای اصلی این دستگاه را می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پوسته گیربکس که عمدتاً از جنس چدن ریخته گری ساخته شده است و تمامی دنده های گیربکس در درون آن قرار گرفته اند

شافت های ورودی و خروجی گیربکس که به صورت سوراخ hollow و یا شافت solid است. جنس تمامی شافت های ورودی و خروجی گیربکس از جنس فولاد می باشد.

یاتاقان ها که در جهت تحمل بار شعاعی و محوری شافت های گیربکس تشکیل شده اند

نشت بند یا کاسه نمد که از آن برای محافظت بلبرینگ ها از تمامی عوامل خارجی مانند گرد و غبار و نیز نگهداری از روغن درون پوسته استفاده می شود

سرپوش کنترل روغن بازبینی کاسه نمد.

تقسیم بندی گیربکس صنعتی از لحاظ کارکرد

 

گیربکس صنعتی بر اساس کارکرد در دو دسته کلی تولید و به بازار عرضه می شود:

گیربکس های کاهنده

به طور کلی این گیربکس های صنعتی در جهت مصارف مختلف، ما بین محرک و متحرک قرار گرفته و میزان دور مورد نیاز آن را تامین می نماید گیربکس های کاهنده در انواع تیپ و مدل های گوناگون ساخته و به بازار صنایع مختلف عرضه می شوند. همان طور که از نامشان پیدا است در این نوع گیربکس ها میزان سرعت دور کاهش پیدا کرده و گشتاور خروجی افزایش می یابد. در واقع نسبت کاهش دور و افزایش گشتاور در آن ها به صورت معکوس است. یعنی به همان اندازه که سرعت دور کاهش می یابد میزان گشتاور خروجی نیز افزایش می یابد.

گیربکس های فزاینده

فعالیت گیربکس های صنعتی فزاینده بر خلاف گیربکس های کاهنده است. به گونه ای که در این نوع گیربکس ها سرعت دور افزایش و گشتاور خروجی کاهش می یابد. عمدتاً در صنایع بالادستی و پالایشگاهی که به افزایش سرعت دور نیاز دارند استفاده از گیربکس فزاینده بهترین گزینه انتخابی برای آنان است.

 

انواع گیربکس های صنعتی

امروزه تمامی گیربکس های صنعتی، با تکیه بر اصول نوآوری و خلاقیت در جهت افزایش میزان بهره وری و راندمان کاری محصولات ساخته می شوند که تمامی مدل ها و انواع تولید شده آن ها با رعایت استانداردهای به روز دنیا همگام می باشند. تمامی این اقدامات در روند تولید گیربکس صنعتی توسط سازندگان مجرب و حرفه ای موجب گشته تا دستگاه مرغوب و با کیفیتی به مصرف کنندگان ارائه گردد. در حال حاضر گیربکس های صنعتی انواع مختلفی دارند که در بازارهای صنایع مختلف به نام های گوناگونی شناخته می شوند. برخی از انواع گیربکس صنعتی به شرح زیر می باشند:

گیربکس حلزونی

گیربکس صنعتی حلزونی یکی از انواع گیربکس های عرضه شده در بازار است که از یک ماردون فولادی سخت کاری سنگ خورده شده و پیوسته شده تشکیل شده است که یک چرخ دنده حلزونی از جنس برنز ریخته گری نیز در آن قرار گرفته است. عمدتاً گیربکس های حلزونی فعالیت های سینماتیکی خود را از طریق دو قطعه ذکر شده تأمین می‌کند. همواره به‌موجب ساختار و زاویه خروجی گیربکس‌های حلزونی و متعامد بودن آن‌ها و همچنین به سبب کارکرد نرم و منعطف این دستگاه، از آن در صنایعی که به ایجاد گشتاور و راه‌اندازی نرم نیاز دارند به‌کاربرده می‌شوند. به‌عنوان‌مثال در سیستم های بالابر و آسانسورها، کانوایرها و سیستم انتقال مواد کوچک، انتخاب گیربکس حلزونی بسیار مناسب و ایده آل است.

گیربکس حلزونی از خاصیت بسیار مهم ارزشمند عدم برگشت پذیری و یا خود قفل شوندگی می باشد که این امر به عنوان یک فاکتور مهم برای این دستگاه در نظر گرفته می شود و به این معنی است که محور خروجی گیربکس حلزونی تنها از طریق ماردون امکان پذیر است. در واقع خاصیت عدم برگشت پذیری و قفل شوندگی به نحوی است هرچه مابین قطر ماردون و چرخ دنده حلزونی تفاوت وجود داشته باشد این دستگاه اثر پذیری بیشتری خواهد داشت. از دیگر مزیت های دستگاه گیربکس حلزونی می توان به قابلیت نصب در هشت حالت متفاوت که منجر به استفاده راحت از آن می شود اشاره نمود.

گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم

گیربکس های شافت مستقیم از تعدادی چرخ دنده با ساختار مارپیچ یا هلیکال تشکیل شده است. به طبع به همین دلیل است که در بازارهای مختلف، آن را با نام گیربکس صنعتی هلیکال نیز می شناسند. چرخ دنده های این نوع گیربکس از نوع چرخ دنده های ساده با امتداد پروفیل های مورب نسبت به امتداد شافت است که انتقال نیرو و توان را بر اساس ساختار هلیکال با حرکت یک نقطه در طول سطح دنده ها انجام می شود. به موجب کاهش صدا و برخورد نرم چرخ دنده های این گیربکس، از آن در انواع مختلفی از سیستم های انتقال نیرو بهره برداری می شود. علت آن هم می تواند وجود دنده های نرم و مورب دانست. زیرا دنده های نرم و مورب در مقایسه با دنده های صاف، به هنگام برخورد و تماس، صدای بسیار کمی تولید می کنند. اساس کار گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم به این طریق است که با کاهش میزان سرعت دور، موجبات افزایش گشتاور خروجی را فراهم می آورد.

گیربکس آویز

گیربکس آویز یکی دیگر از انواع مدل های گیربکس صنعتی به شمار می آید که دارای توانایی چند محور بودن در ایجاد نسبت های تبدیل بالایی است. بر اساس این مسئله این نوع گیربکس قابلیت ایجاد گشتاورهای بسیار بالا را نیز دارد. بنابراین در شرایطی که صنایع مختلف مانند صنایع میکسر یا سیستم های محرک خطی که نیاز به گشتاورهای بالا و کارکرد دائم دارند انتخاب گیربکس آویز می تواند یک انتخاب بسیار عالی باشد. گیربکس صنعتی آویز همانند گیربکس های شافت مستقیم دارای ساختار هلیکال با چرخ دنده های پروفیل مورب در امتداد شفت است. تنها تفاوت این دو نوع گیربکس در این است که گیربکس آویز دارای ساختار چند محوری به صورت موازی می باشد. به علاوه اینکه چرخ دنده های گیربکس آویز به دلیل حجم زیادی از روغن، دارای ظرفیت حرارتی بالایی در مقایسه با گیربکس های شافت مستقیم است که این امر موجبات بالا رفتن عمر کارکرد گیربکس و عدم خرابی زودهنگام دنده های آن را فراهم می آورد. شایان ذکر است که این نوع گیربکس ها قدرت و قابلیت انتقال توان به چند شفت خروجی به طور هم‌زمان را دارد.

گیربکس کرانویل پینیون

گیربکس های صنعتی کرانویل پینیون از تعداد مشخص شده ای چرخ دنده هلیکال و دو عدد چرخدنده ای که قابلیت انتقال گشتاور در زاویه 90 درجه را داشته باشد تشکیل شده است که از آن به منظور انتقال توان و قدرت در محورهای متعامد و غیر متعامد به سیستم درگیری دنده ها در دو سطح مورب استفاده می شود. گیربکس کرانویل به دلیل داشتن دنده های مخروطی مارپیچ و عملکرد همزمان و نرم آن ها نسبت به دنده های مخروطی ساده، میزان گشتاور خروجی بالاتری را بدون ایجاد ضربه و صدا ایجاد می کند.

گیربکس خورشیدی

امروزه در صنایع مختلف سبک و سنگین در جهت افزایش یا کاهش دور در صورت بالا بودن نسبت توان در فضای محدود و افزایش راندمان گیربکس، از گیربکس های خورشیدی استفاده می کنند. در واقع می توان گفت گیربکس های خورشیدی به موجب توانایی استفاده در دورهای بالا، یکی از پرکاربردترین سیستم ها در صنایع مدرن معرفی شده است. در این نوع گیربکس ها امکان دستیابی به دورهای ایده آل در فاصله بین 5/0 تا 800 دور در دقیقه وجود دارد.

برخی کاربردهای گیربکس صنعتی

گیربکس صنایع فولاد

گیربکس صنایع سیمان

گیربکس صنایع نئوپان سازی

صنایع پتروشیمی

صنایع مس

صنعت نورد فولاد

دستگاه های انتقال مواد در معادن

دستگاه های انتقال مواد کوره های ذوب

گیربکس پرس های سنگین

گیربکس جرثقیل های بزرگ

صنایع هواکش ها

پرکن ها

صنایع بسته بندی

صنایع بلوک زنی

و بسیاری صنایع دیگر

گروه صنعتی دیزل نیرو به عنوان یکی از مرجع های تخصصی در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی (دیزل ژنراتور – ژنراتور بنزینی – موتور برقالکتروموتور صنعتی – اینورتر – گیربکس صنعتی – کابل و تجهیزات شبکه و …) می باشد و امید است که توانسته باشد گامی کوچک در ارتقا صنعت کشور ایفا کرده باشد.

گروه صنعتی دیزل نیرو دارای نمایندگی فروش برند های ذیل می باشد:

نمایند دیزل ژنراتور ولوو VOLVO ( دیزل ژنراتور – دیزل ژنراتور ولوو – دیزل ژنراتور ولوو پنتا – دیزل ژنراتور کوپله فابریک – دیزل ژنراتور آلمانی – دیزل ژنراتور سوئدی – ولوو – دیزل ولوو – مولد برق کارخانه ولوو ) در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور ولوو به عنوان برند آلمانی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نمایند دیزل ژنراتور کامینز CUMMINS  (دیزل ژنراتور – دیزل ژنراتور صنعتی – دیزل ژنراتور انگلیسی – دیزل کامینز – دیزل ژنراتور سایلنت – دیزل ژنراتور کوپله اصلی – دیزل ژنراتور کامینز پاور ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور کامینز به عنوان برند انگلیسی و هندی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده دیزل ژنراتور لوول LOVOL (دیزل ژنراتور چینی – دیزل چینی درجه یک – دیزل ژنراتور کوچک – دیزل ژنراتور ارزان قیمت – دیزل ژنراتور زیر ۱۰۰ کاوا – دیزل ژنراتور کارگاه ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور لوول به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها  و دیزل درجه یک چینی در جایگاه خود می باشد که بسیار پر فروش و ارزان قیمت نسبت به سایرین می باشد.

نماینده دیزل ژنراتور پرکینز PERKINS ( دیزل ژنراتور پرکینز اصلی – دیزل ژنراتور طرح پرکینز – دیزل ژنراتور پرکینز ایران – دیزل ژنراتور موتور سازان – دیزل ژنراتور کوپله فابریک  ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور پرکینز به عنوان برند انگلیسی  یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. شایان ذکر است که همچنین شرکت داخلی با برند موتور سازان مشابه این موتور را در چند مدل محدود در توان های پایین تولید می کنند که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشند. 

نماینده دیزل ژنراتور دویتس DEUTS ( دیزل ٰنراتور با موتور دویتس – دیزل ژنراتور دویتس – دیزل ژنراتور آلمانی – دیزل ژنراتور چینی – دیزل ژنراتور کم صدا – دیزل ژنراتور راندمان بالا ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور دویتس به عنوان برند آلمانی – چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. دیزل ژنراتور دویتس در چندین کشور از جمله آلمان – چین و …. تولید می شود. این دیزل ژنراتور با ژنراتور های مکالته ایتالیا و استمفورد اصلی قابل کوپل شده می باشد.

نماینده موتور برق هوندا المکس ژاپن HONDA ELEMAX (موتور برق – موتور برق بنزینی – موتور برق دیزلی – موتور برق هوندا – موتور برق ژاپنی – موتور برق هوندا المکس – موتور برق المکس – ژنراتور بنزینی – ژنراتور کیفی – موتور برق کیفی اینورتر – موتور برق کم صدا) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق هوندا المکس به عنوان برند ژاپنی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.  همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نماینده موتور برق جیانگ دانگ JIANGDONG ( موتور برق بنزینی – ژنراتور برق – ژنراتور بنزینی – موتور برق چینی درجه ۱ – موتور برق – موتور برق سیم پیچ مس – موتور برق برای اینورتر جوش – موتور برق جوشکاری – موتور برق ارزان قیمت) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق جیانگ دانگ به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.  همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نماینده موتور برق کیپور KIPOR ( موتور برق دیزلی – موتور برق بنزینی – موتور برق اینورتر – موتور برق کم صدا – موتور برق چینی – موتور برق توان بالای تک فاز – موتور برق بی صدا – موتور برق با کاناپی بی صدا – موتور برق چینی درجه یک – موتور برق برند کانادایی – موتور برق دیزلی جوش – موتور برق ویلا – موتور برق کارگاهی کوچک) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق کیپور به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. قابل ذکر است که موتور های دیزلی این شرکت از موتور های بنزینی آن معروف تر می باشند.

نماینده موتور برق کاما KAMA ( موتور برق دیزلی – موتور برق دیزلی جوش – موتور برق چینی – موتور برق گازوئیلی – موتور برق دائم کار ) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق کاما به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده موتور برق لانسین LONCIN ( موتور برق بنزینی – موتور برق لانسین چین – موتور بنزینی لانسین – مولد برق چینی درجه ۱ ) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق لانسین به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها  در بین برند های چینی موجود در بازار می باشد.

نماینده ژنراتور مکالته ایتالیا MACCALTE ( ژنراتور – مولد برق – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور مکالته – ژنراتور صفحه ای مکالته – ژنراتور شفت دار مکالته – ژنراتور با کیفیت ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور مکالته به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده ژنراتور استمفورد اصلی STAMFORD ( ژنراتور استمفورد – استمفورد اصلی – ژنراتور توان بالا – دیزل ژنراتور استمفورد ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور استمفورد به عنوان برند انگلیسی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. همچنین قابل ذکر است که برند چینی در این رنج را با نام استمفورد پاور در بازار می شناسند.

نماینده ژنراتور لوری سامر LEROY SOMER ( ژنراتور لوری سومر – ژنراتور لوری سامر – ژنراتور فرانسوی – ژنراتور با کیفیت بالا – ژنراتور گران قیمت – ژنراتور اصلی ) –  در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور لوری سامر به عنوان برند فرانسوی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. کیفیت این ژنراتور بالا و همچنین قیمت آن نیز نسبت به مدل های مشابه بالاتر می باشد.

نماینده ژنراتور لینز ایتالیا LINZ ( ژنراتور کوچک – ژنراتور تکفاز – ژنراتور زغالی – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور جفت بلبرینگ – ژنراتور تک بلبرینگ – ژنراتور لینز – ژنراتور اصلی ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور لینز به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده ژنراتور مارلی ایتالیا MARELLI ( ژنراتور دریایی – ژنراتور تک – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور سه فاز – ژنراتور مارلی ) –  در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور مارلی به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده الکتروموتور زیمنس Siemens ( الکتروموتور – الکتروموتور زیمنس تحت لیسانس آلمان – الکتروموتور زیمنس چک – الکتروموتور سه فاز – الکتروموتور اروپایی – الکتروموتور با کیفیت بالا – الکتروموتور چهار پل – الکتروموتور دو پل ) – در بین برند های وارداتی الکتروموتور در ایران می توان گفت که واردات الکتروموتور زیمنس به عنوان برند آلمانی (تولید چک یا آلمان) یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده الکتروموتور ای بی بی ABB (الکتروموتور اروپایی – معروف ترین الکتروموتور – الکتروموتور اصلی ای بی بی – الکتروموتور آلمانی – الکتروموتور ضد جرقه – الکتروموتور فلنج دار – الکتروموتور پایه دار – الکترو موتور ۱۴۵۰ دور بر دقیقه ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور ای بی بی به عنوان برند اروپایی (این الکتروموتور در بیش از ۳۰ کشور در دنیا تولید می شود. در حقیقت می توان گفت که الکتروموتور ای بی بی در حقیقت یک برند بزرگ تبدیل شده است و با تکنولوژی یکسان در اروپا – آمریکا و چین با یک کیفیت در حال تولید میباشد ) یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

الکتروموتور موتوژن تبریز MOTOJEN (الکتروموتور ایرانی – دینام موتوژن – الکتروموتور سایز بالا – الکتروموتور ۹۰۰ دور بر دقیقه – الکتروموتور ۲۹۰۰ دور – الکتروموتور پوسته آلومینیومی – الکتروموتور پوسته چدنی – الکتروموتور سه فاز پایه دار ) – در بین برند های تولیدی الکتروموتور در ایران می توان گفت که تولید الکتروموتور موتوژن تبریز به عنوان برند ایرانی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد. البته قابل ذکر است که در سایز های بالا بعضا خرید الکتروموتور های اروپایی از لحاظ کیفیت قابل تامل بیشتری می باشد. همچنین قابل ذکر است که الکتروموتور های موتوژن تبریز در رنج های پایین خود دارای کارکرد بالاتری نسبت به مدل های چینی مشابه می باشد . البته قیمت آن هم به این میزان بالاتر می باشد. گروه صنعتی دیزل نیرو با تخفیف مناسب نسبت به فروش الکتروموتور های موتوژن اقدامی می نماید.

 الکتروموتور جمکو JEMCO (الکتروموتور سایز بالا – الکتروموتور توان بالا – الکتروموتور ایرانی – الکتروموتور پوسته چدنی ) – در بین برند های تولیدی الکتروموتور در ایران می توان گفت که تولید الکتروموتور جمکو به عنوان برند ایرانی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد. موجود بودن قطعات برای خدمات پس از فروش نقطه قوت در این الکتروموتور می باشد. البته از لحاظ قیمت این الکتروموتور با مشابه های اروپایی خود فاصله قابل توجهی ندارد و این خود بازار رقابت با برند های اروپایی را سخت کرده است. گروه صنعتی دیزل نیرو با تخفیف مناسب نسبت به فروش الکتروموتور های جمکو اقدامی می نماید.

021-36615808 , 021-36615570

جهت انجام مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

02136615808 – 02136615570