انتخاب صفحه

دیزل ژنراتور ایرانی - دیزل ژنراتور موتورسازان

دیزل ژنراتور ایرانی -فروش دیزل ژنراتور موتورسازان - فروش انواع دیزل ژنراتور پرکینز ایران و ....

معرفی دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز

به طور کلی دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز به دستگاهی گفته می شود که وظیفه تامین و تولید جریان الکتریسیته را بر عهده دارد. این دستگاه که یکی از تولیدات عظیم کمپانی موتورسازان تبریز می باشد از ترکیب موتور دیزل و ژنراتور و همچنین سایر متعلقات فرعی آن ساخته شده و طی یک سری فرایند فیزیکی و مکانیکی به تولید و تامین برق می پردازد.

 

دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز

دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز

.

تلفن های تماس : 02136615570 – 02136615808

آیا تاکنون درباره دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز شنیده اید؟

در یک تعریف ساده دیزل ژنراتور یا همان مولد نیروی برق، به مجموعه ای از دستگاه تولید برق گفته می شود که طی یک سری عملیات های فیزیکی و مکانیکی و نیز القای الکترومغناطیسی تولید برق می نماید. از این دستگاه که از ترکیب موتور دیزل، ژنراتور و انواع متعلقات فرعی ساخته می شود برای تولید برق یا الکتریسیته استفاده می شود. انواع متعلقات فرعی دیزل ژنراتور از اجزایی مانند: سیستم های کنترل، قطع کننده های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سیستم استارت اتومات و دینام، شاسی دیزل ژنراتور، اتاقک پوشاننده و عایق های صدا تشکیل می شود. ژنراتور همان طور که از نامش پیدا است از دو بخش اساسی دیزل و ژنراتور تشکیل شده است که هر دوی آن ها، بر روی یک شاسی مقاوم فولادی همراه با یک عدد تابلو کنترل و حفاظت دیزل و ژنراتور مهار شده اند. در واقع می توان گفت این دستگاه و اجزای تشکیل دهنده آن، به تجهیزات قابل اطمینان و پرکاربردی گفته می شود که در موقع قطع نابهنگام برق نقاط مختلف، می تواند روشنایی را برایتان تضمین نموده بی آنکه اختلالی در آن ایجاد نماید.

دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز چیست؟

دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز یکی از تولیدات عظیم کمپانی موتور سازان تبریز می باشد که با برخورداری از تجهیزات و امکانات درجه یک، به عنوان تامین کننده بخش بسیار بزرگی از واحدهای صنعتی فعالیت می کند. شرکت موتور سازان تبریز، تمامی فعالیت های خود را مبنی بر شرکت موتور سازی تراکتور سازان ایران در سال 1371 آغاز نمود. در طی تمامی این سال ها در جهت عرضه و فروش انواع مدل های مختلف دیزل ژنراتور، با جلب رضایت تمامی مشتریان در سراسر ایران توانست موفقیت های پیاپی را از آن خود کند. زیرا انواع مختلف دستگاه دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز با توجه به ابعادشان، نه تنها در جهت تولید برق اضطراری به کار برده می شوند بلکه به راحتی می توانند تامین برق لازم را برای روشن ماندن یک لامپ تا برق مصرفی یک شهر را بر عهده بگیرند.

برخی از کاربردهای دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز

اختراع و تولید دیزل ژنراتور و عرضه و فروش آن توسط شرکت معتبر موتور سازان تبریز، تحولی شگرف در صنعت برق ایجاد نموده است. به گونه ای که امروزه از آن بیش از انواع نمونه های مشابه، برای تولید برق یا الکتریسیته بسیاری از کارگاه ها و صنایع مختلف استفاده می شود. لازم به ذکر است که این تجهیزات، بنا به نوع سوخت مصرفی خود، به انواع مختلفی از دیزلی، بنزینی و گازوئیلی تقسیم بندی می شود. برخی از کاربردهای دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز عبارت اند از:
بیمارستان ها و مراکز درمانی
ایستگاه های سوخت رسانی یا پمپ بنزین
هتل ها و رستوران ها
سازمان و مراکز ارتباطات مخابراتی
کارخانجات صنعتی و تولیدی
ساختمان های تجاری و اداری
مراکز تفریحی
صنایع مختلف نفت، گاز و پتروشیمی
کارخانه جات استخراج معدن
تاسیسات اداری
مراکز داده فناوری اطلاعات و ارتباطات
برج های مسکونی و…

به علاوه تمام موارد فوق، انواع مختلفی از کشتی های مسافربری و باربری و سایر وسایل نقلیه بزرگ مانند قطارها، از این دستگاه نه تنها برای تامین برق و روشنایی داخل بلکه در جهت تولید و ذخیره برق نیروی محرکه نیز استفاده می کنند. از آنجایی که امروزه عصر ارتباطات و اطلاعات و تکنولوژی می باشد لذا ذخیره برق و تأمین آن توسط یک پشتیبان قوی برای تمامی ارگان ها امری لازم و ضروری می باشد. بنابراین می توان دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز را یکی از گزینه های فوق العاده ایده آل دانست که تأمین و ذخیره راحت و سریع برق هر مکانی را بر عهده می گیرد.

به طور کلی کارکرد و فعالیت این دستگاه به سه حالت زیر می باشد:

شرایط و موقعیت کارکرد اضطراری
شرایط و موقعیت کارکرد پیوسته
شرایط و موقعیت کارکرد دائم

تجهیزات و لوازم جانبی دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز

انواع مدل های مختلف دستگاه دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز، بنا به نوع فعالیت و نیاز اماکن مختلف دارای یک سری تجهیزات و لوازم جانبی می باشد که از جمله آن می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
برد کنترل با کارایی تمام اتوماتیک
کلید حفاظتی قطع کن اتوماتیک
منبع اگزوز استاندارد با قابلیت قطع صدا
سیستم پیش گرمکن آب
رادیاتور
باتری
باتری شارژ اتوماتیک
ضربه گیرهای بین موتور
صداگیر
عایق حرارت

ویژگی های دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز

شایان ذکر است تمامی مدل های متنوع دیزل ژنراتور موتور سازان تبریز با داشتن ویژگی های منحصر به فردی همچون:
طراحی جمع و جور
عملیات مکانیسم ساده
دوام و کیفیت بالاتر
کاربر پسند در انواع عملیات مختلف
سطح انتشار بسیار پایین
و.. تولید و به بازار عرضه می شوند.

 

گروه صنعتی دیزل نیرو پیشرو در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی

جهت انجام مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

02136615808 – 02136615570