انتخاب صفحه

دیزل ژنراتور پرکینز PERKINS

دیزل ژنراتور پرکینز انگلیس - دیزل ژنراتور پرکینز 4 سیلندر – قیمت دیزل ژنراتور پرکینز – نمایندگی دیزل ژنراتور پرکینز و ....

دیزل ژنراتور پرکینز – دیزل ژنراتور پرکینز انگلیس – دیزل ژنراتور پرکینز 4 سیلندر – قیمت دیزل ژنراتور پرکینز – نمایندگی دیزل ژنراتور پرکینز – کاتالوگ دیزل ژنراتور پرکینز – خرید دیزل ژنراتور پرکینز – لیست قیمت دیزل ژنراتور پرکینز – قیمت موتور پرکینز – قیمت موتور برق دیزلی – قیمت دیزل ژنراتور 100kva – موتور پرکینز 4 سیلندر – موتور پرکینز 6 سیلندر – نمایندگی پرکینز – مشخصات فنی دیزل ژنراتور پرکینز – لوازم یدکی پرکینز – دیزل ژنراتور پرکینز کوپله فابریک – دیزل ژنراتور پرکینز PERKINS – تامین کننده قطعات دیزل زنراتور پرکینز اصلی –  دیزل ژنراتور PERKINS – دیزل ژنراتور پرکینز 50 کاوا 

دیزل ژنراتور پرکینزمدل موتورتوان اضطراری (kVa)توان دائم (kVa)تعداددور (RPM)
Perkins403D-15G151321500
Perkins404D-22G221921500
Perkins1103A-33G333031500
Perkins1103A-33TG1504531500
Perkins1103A-33TG2666031500
Perkins1104A-44TG171.56541500
Perkins1104A-44TG2888041500
Perkins1104C-44TAG211210041500
Perkins1006TAG15013561500
Perkins1106A-70TAG216515061500

تاریخچه دیزل ژنراتور پرکینز :

پرکینز با گذشت بیش از 85 ساله از ظهورش، یکی از پیشگامان جهان در موتورهای دیزلی و گاز است. هدف ما تعیین استانداردهای برتر مهندسی، ارائه طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه و قابل اعتماد قدرت، متناسب با نیازهای دقیق مشتریان خود است.

ما به شهرت خود به عنوان یک شرکت مسئول اجتماعی، نه تنها در بین کارکنان خود، بلکه در میان جامعه ای که ما در آن زندگی میکنیم، افتخار میکنیم. دیزل ژنراتور

بیانیه ماموریت پرکینز فلسفه کسب و کار ما را بیان می کند: “ما با ارائه راه حل های قدرتمندی صنعتی و قابل اعتماد، برای مشتریان و توزیع کنندگانمان خود ارزش قائل می شویم”.

محدوده بی نظیری از راه حل های قدرت

ما همیشه به طور انحصاری بر طراحی و ساخت موتورها تمرکز کرده ایم. در حال حاضر، محدوده کاری موتورهای ما در بخش کشاورزی، ساخت و ساز، صنعتی، تولید برق و بخش مواد در دست اجرا در بازه 4-2000 کیلو وات (5-2800 اسب بخار) هدف ماست.

تعهد ما به بالاترین استانداردها در محصولاتی که ما ارائه می دهیم و خدماتی که ارائه می دهیم تضمین رضایت شماست و همیشه بوده است.

محدوده محصول Perkins موتورهای صنعتی از موتور جمع و جور سری 400 ، تولید 50 کیلو وات (67 اسب بخار)، به سری 1200، تولید تا 240 کیلووات (320 اسب بخار) و ارائه بهره وری بیشتر و کم هزینه مالکیت می باشد.

فراتر از آن، محدوده موتور الکتریکی Perkins و موتورهای موتور شامل مدل های بیشتری تا سری 4000 است که تا 2500 کیلو وات (2000 کیلو وات) تولید می کنند.

در سراسر محدوده ها، موتورهای Perkins طوری طراحی شده اند تا به تمام استانداردها و الزامات عملکردی در بیش از 800 برنامه کاربردی، منطبق باشند. همه آنها را می توان برای مطابقت با الزامات خاص تولید کنندگان تجهیزات فردی استفاده کرد. فناوری دقیق به این معنی است که در برنامه های کاربردی، می توانید به آن متکی باشید.

 

 

کجا ایستاده ایم؟

در Perkins، مشتریان ما در بطن همه چیزهایی که ما انجام می دهیم، هستند.

ما موتورهای مورد نیاز را طراحی می کنیم و به دقت به صدای شما گوش می دهیم تا نیازهای خاص خود را درک کنیم.

سپس، در کارگاههای یکپارچه سازی فن آوری منحصر به فرد (TIWs)، ما در کنار شما کار می کنیم تا چگونگی ادغام موتور را به دستگاه خاص شما بسنجیم. این موجب صرفه جویی در زمان و پول شما می شود و یک بسته قوی، قابل اعتماد و دقیق بهینه سازی شده را فراهم می کند.

این رابطه نزدیک با مشتری ، ارزش کلی کسب و کار ما را از یکپارچگی، تعهد، برتری، کار گروهی و پایداری – بالاترین استانداردهای بین المللی در همه چیزهایی که برای شما انجام می دهند، نشان می دهد.

محصولات با کیفیت توسط افراد با کیفیت ارائه شده است.

بازاریابی دیزل ژنراتور پرکینز :

پرکینز و شبکه جهانی آن ، متشکل از 100 توزیع کننده آموزش دیده و تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (OEM ها) برای ارائه راه حل های مناسب در زمینه موتور و خدمات پس از فروش کار می کنند.

این توزیع کنندگان محلی، امکان دسترسی به اطلاعات دقیق در مورد شرایط عملیاتی، استانداردهای انتشار و مسائل دیگر را فراهم می آورند. آنها خدمات مهندسی بسیار آموزش دیده در پرکینز یا تیم خودشان ارائه می دهند.

در هر صورت، مشتریان از مزایای برخورد با متخصصان با مهارت بالا، مسلح با آخرین اطلاعات و متعهد به ارزش های مشابه پرکینز بهره مند شوند.

از دسامبر 1997، پرکینز بخشی از کاترپیلار بوده است که بزرگترین تولید کننده موتور دیزل در جهان است و قرار گرفتن در این نقش به عنوان یک شرکت جهانی بیانگر ایستادن در خط مقدم فناوری مهندسی است.

اعتبارنامه:

تعهد به کیفیت از طریق استانداردهای ایزو –

سازمان استاندارد بین المللی ISO برای ارتقای استانداردهای کیفیت، ایمنی و بهره وری مورد توافق بین المللی است. اعتبار ما برای ISO 9001: 2015 برای سیستم های مدیریت کیفیت به این معنی است که مشتریان می توانند اطمینان حاصل کنند که محصولات تولید شده در تمام امکانات ما با همان کیفیت بالا خواهد بود.

اعتباربخشی ایزو برای هر شرکت جهانی که بر اساس شهرت خود همیشه با کیفیت است، ضروری است. دیزل ژنراتور این به هر مشتری بالقوه می گوید که ما در مورد استانداردهای بالا جدی هستیم و هر محصولی که هر یک از امکانات ما را می گذارد، قابل اعتماد است.

ما همچنین به سیستم مدیریت کیفیت Caterpillar (CQMS) کار می کنیم. مجموعه ای از تعهدات که همیشه برابر و اغلب از الزامات اعتباربخشی ISO رعایت می شود. سیستم بر مبنای 6 روش سیگما است که سه مرحله متمایز وجود دارد که ما بر آن تمرکز داریم:

پیشگیری از گسل ها و یا مشکلات از طریق طراحی جزء و طراحی فرآیند

کنترل فرایند تولید، به عنوان مثال از طریق بررسی منظم عملکرد روز به روز

اصلاح هر مشکلی از طریق بهبود مستمر محصول و فرآیند، با نظارت دائمی به دست می آید.

بهداشت، ایمنی و محیط زیست

امکانات پیتربورو ما همچنین دارای مجوز:

ایزو استاندارد 14001، که استانداردهای سختگیرانه محیطی را برای فعالیت هایی مانند کنترل مدیریت زباله و آلودگی تعیین می کند

خدمات مشاوره بهداشتی و ایمنی شغلی(OHSAS)18001 Standard که استاندارد بین المللی بریتانیا است که سلامت و ایمنی کارکنان را پوشش می دهد.

این استانداردها اطمینان مشتریان را که در مورد همکاری با یک شرکت اخلاقی واقف به مسئول خود وسواس دارند، فراهم می کنند.

تمام این استانداردها، چه برای کنترل کیفیت، مسئولیت زیست محیطی، و چه از سلامتی و ایمنی کارکنان ما، نشان دهنده عزم ما برای نشان دادن این است که شما می توانید به Perkins برای تولید، برای خدمات پس از فروش و برای رویکرد اخلاقی به کسب و کار تکیه کنید. دیزل ژنراتور

سه نهاد کلیدی استاندارد که باعث اعتبار پرکینز است:

سازمان بین المللی استانداردسازی (ISO)

سیستم مدیریت کیفیت Caterpillar (CQMS)

خدمات مشاوره ایمنی و بهداشت حرفه ای (OHSAS)

محصولات صنعتی:

راه حل های پرکینز برای بهبود عملکرد و بهره وری طراحی شده اند. ما با اشتیاق، نوآوری و برتری مهندسی به تولید بیش از 20 میلیون موتور رسیده ایم  که بیش از نیمی از آن ها را، مشتریان ما هنوز هم جهان قدرتمند می دانند.

توان این نوع از موتورها تا 560 کیلو وات می باشند. و در دو گروه موتور صنعتی و واحد توان باز صنعتی( Industrial Open Power Unit (IOPU) ) دسته بندی می شوند.

تولید توان الکتریکی:

دیزل ژنراتور برای بیش از 80 سال ما با تولید کنندگان مجموعه ژنراتور کار کرده ایم تا نور، گرما، حفاظت و البته آرامش را به هزاران نفر برسانیم. شاید به یک موتور نیاز داشته باشید که در یک محیط خشن یا تحت شرایط سخت کار کند. شاید تنها در موارد اضطراری استفاده شود. اما اگر هر روز یا حتی یک بار در سال در حال اجرا هستید، می توانید بر روی افراد ما در سطح جهانی حساب کنید تا راهکارهای نوآورانه، کارآمد و قابل اطمینان را برای هر برنامه کاربردی ارائه دهند.

این موتورها در دو نوع گازی با 23 گونه تنوع و دیزلی با 53 گونه تنوع وجود دارند. توانهای تولیدی تا بیش از 601 کیلووات را دارا می باشند و در دو فرکانس کاری مختلف یعنی 50 و 60 هرتز قابل ارائه هستند. دیزل ژنراتور

سیستمهای قدرت مرتبط با دریانوردی:

زمان بقا موتور برای شما، خدمه، مشتریان بسیار مهم است. به همین دلیل موتورهای نیروگاهی پرکینز قدرت خود را به هر بندر می دهد. بزرگترین محدوده توانی این موتورها قابلیت اطمینان را به شما می دهد. سیستم های نیروی دریایی Perkins اطمینان می دهند که شما یک موتور در هیئت مدیره دارید که سرسختانه کار می کند.

در سه نوع تجاری، کمکی و تفریحی و با توان تا 560 کیلووات ارائه می شوند.

واردات و فروش انواع دیزل ژنراتور با برند های اروپایی و چینی

کوپله دیزل ژنراتور به سفارش مشتری

فروش دیزل زنراتور کوپله فابریک اروپایی

ساخت انواع تابلو برق دستی و امرجنسی مخصوص دیزل ژنراتور

ساخت کاور محافظ – ساخت کانوپی با بهترین کیفیت و عایق بندی متناسب با نیاز مشتری

خدمات پس از فروش ده ساله از خدمات دیزل نیرو می باشد

تامین قطعات یدکی دیزل ژنراتور

فروش انواع فیلرهوا و فیلتر بنزین و … دیزل ژنراتور در برند های مختلف

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها با کارشناسان ما در تماس باشید   

021-36615808 , 021-36615570

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

دیزل نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی

فروش انواع دیزل ژنراتور صنعتی :

دیزل ژنراتور وسیله ای برای تولید برق می باشد که که انرژی و نیروی محرکه مولد برق آن را موتور های دیزلی تامین می کنند . به گفته ساده تر دیزل ژنراتور همان گونه که از اسمش پیداست از دو قسمت دیزل (موتور دیزلی) و ژنراتور (مولد برق) تشکلی شده است .

دیزل ژنراتور ها دارای توان های مختلف می باشند . معمولا تا رنج ۲۰ کیلوات را موتور برق دیزل می گویند و از ۲۰ کیلو وات به بالا را دیزل ژنراتور می گویند . البته موتور برق ها بیشتر با استفاده از سوخت بنزینی کار می کنند و با این حال موتور برق مثلا ۵ کیلوات دیزلی هم موجود است. بنابر این به موتور های مولد برق بالای ۲۰ کیلوات یا ۲۰ کاوا که دیزل می باشند را دیزل ژنراتور می گوییم.

از دیزل ژنراتور در کارخانجات – کارگاه ها – برق اظطراری ساختمان ها – برق اظراری بیمارستان ها  و …. استفاده می شود. توان دیزل ژنراتور ها بسیار متفاوت می باشد و شاید بتوان گفت که مهمترین قسمت در خرید دیزل ژنراتور را مشخص کردن توان مورد نیاز تشکیل می دهد. این نکته شایان ذکر است که درست انتخاب کردن توان مورد نیاز بسیار به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را با مناسب ترین قیمت داشته باشید .

 کوپله دیزل ژنراتور چیست : 

دیزل ژنراتور همان گونه که گفته شد از دو قیمت موتور دیزلی و ژنراتور ساخته شده اند . وقتی که این دو قسمت با هم می خواهند جوینت (متصل) شوند به این عملیات کوپل کردن دیزل ژنراتور می گویند . وقتی که این عملیات کوپله کردن در یک کشور اروپایی انجام شوند به طور مثال به آن کوپل فابریک می گویند و در صورتی که در ایران کوپل شود به آن کوپله فابریک می گویند که شرکت کوپل کننده نام خود را روی آن قرار می دهد . مانند ـ دیزل ژنراتور کوپل دیزل نیرو – یعنی عمیلیات کوپل کردن و شاسی کردن به همران ساخت باک – اگزور و …. در کارگاه این شرکت انجام شده است .

اهمیت کوپل کردن مناسب دیزل ژنراتور :

معمولا می توان گفت که دیزل هایی که در خارج از ایران کوپل می شوند گران تر از کوپل داخل هستند بعضا تا ۳۰ درصد اختلاف هم دیده شده است . در دنیا شرکت هایی معروف هستند که کار کوپل کردن دیزل ژنراتور را به صورت حرفه ای انجام می دهند مانند پراماک ایتالیا – GTI انگلستان و …. در این بین شرکت هایی ترک – لبنان و … هم وجود دارند که عمیلت کوپل کاری را انجام می هند که عملا هیچ گونه مزیتی بر کوپل ایران ندارند . در حال حاظر به دلیل این که عملیات کوپل کردن به صورت حرفه ای انجام می شود دیگر نیازی به خرید دیزل های کوپل فابریک نیست (قابل ذکر است که بعضا شرکت های داخلی عمیلات کوپله کاری را انجام داده و با اسم های معروف دیزل ژنراتور مورد نظر به فروش می رسند). از این لحاظ کوپل فابریک بودن یک دیزل ژنراتور خیلی قابل اهمیت نیست بلکه نوع و برند موتور دیزل و خود ژنراتور بیشتر حائز اهمیت می باشد .

تابلو دیزل ژنراتور : 

اکثرا بیشتر دیزل ژنراتور ها دارای تابلو استارت دستی می باشند . برای این که دیزل ژنراتور به عنوان مولد برق اضطراری ( دیزل ژنراتور اضطراری ) قرار گیرد باید یک تابلو امرجنسی برای آن تهیه شود . این تابلو های امرجنسی با استارت اتوماتیک می تواند از جنس های مختلف باشند . توصیه ما به شما استفاده از تابلو کره ای یا انگلیسی (لوازم داخلی تابلو) می باشد و به هیچ عنوان از تابلو های متفرقه استفاده نکنید که بعدا پشیمان می شود . جنس مرغوب در انتخاب مناسب تابلو امرجنسی مهم می باشد که قابل هزینه می باشد .

انتخاب ژنراتور مناسب با موتور دیزلی :

ژنراتور به عنوان بخش مولد برق دیزل ژنراتور می باشد . در معادل سازی این واژه باید دقت شود در انگلیسی وقتی واژه ژنراتور مطرح بیشتر در بشتر مواقع منظور موتور برق (ژنراتور برق) می باشد . معادل انگلیسی ژنراتور – ALTERNATOR – می باشد . این معادل سازی بیشتر دوستان را گمراه می کند در انتخاب درست کلمات که در اینجا به آن پرداختیم . در عمل بیشتر اخلاف قیمت در برند و اصلی بودن ژنراتور های مورد استفاده می باشد . به طور مثال یک موتور اروپایی باید حتما با یک ژنراتور چینی کوپل شود که بعضا دیده شده است که از ژنراتور طرح استفاده شده است .

نکته مهم دیگر این که شما از یک شرکت محترم مثلا دیزل ژنراتور ۲۰۰ کاوا می خرید و وقتی که از آن آمپر یا توان (کاوا) خروجی می کشید می بینید که خروجی آن عملا بیشتر ۱۷۰ کاروا نیست این جاست که می فهمید هر اختلاف قیمتی الکی نیست و شرکت محترم جنس خود را ارزان به شما با تخفیف ویژه نفروخته است . !!!!!

نکته مهم دیگر در خرید دیزل ژنراتور برای شما اطلاع از نو بودن و آکبند بودن آن است . در چند سال اخیر فروش دیزل ژنراتور های استوک به جای فابریکی بسیار شایع شده است که باید در هنگام خرید از جنس خریداری شده کاملا اطلاع پیدا کنید .

راه کار دیزل نیرو برای خرید مطمئن دیزل ژنراتور چیست :؟؟؟!!!!

ما شما را در هنگام انجام عملیات کوپل کاری در کارگاه خود همراهی می کنیم . نماینده خریدار می تواند قبل و در حین عملیات کوپل کاری دیزل ژنراتور با ما همراه باشد .

ما به کار درست و کامل متعقدیم. بهترین کیفیت از آن ماست !

* دیزل نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و مخابراتی *

شرکت دیزل نیرو