انتخاب صفحه

موتور برق

فروش و واردات انواع موتور برق صنعتی و خانگی ( موتور برق بنزینی و موتور برق دیزلی) - ژنراتور برق در توان های مختلف - قیمت موتور برق - تجربه خرید اینترنتی موتو برق در گروه صنعتی دیزل نیرو

موتور برق  – فروش موتور برق – موتور برق بنزینی – موتور برق دیزلی – موتور برق اینورتر – موتور برق خانگی –  موتور برق کارگاهی – موتور برق اضطراری – موتور برق چینی – موتور برق ژاپنی – م موتور برق هوندا – موتور برق کیفی – ژنراتور کوچک – ژنراتور بنزینی – ژنراتور هوندا – ژنراتور دیزلی – ژنراتور هوندا – ژنراتور چینیژنراتور برق –  ژنراتور برای ساختمان – ژنراتور برق کارگاه – ژنراتور برق اضطراری – ژنراتور برای امداد و نجات – ژنراتور کیفی – قیمت موتور برق –  – موتور برق کوپ – نماینده موتور برق کوپ – موتور برق HONDA – موتور برق KIPOR – موتور برق HONDA ELEMAX – نماینده هوندا ژاپن 

تلفن های تماس : 02136615570 – 02136615808

*** موتور برق های زیر قدیمی شده اند و در حال حاضر تمامی مدل های آن  در گروه صنعتی دیزل نیرو موجود نمی باشد و فقط بعضی از موارد موجود است. بنابر این جهت سهولت و داشتن خدمات پس از فروش 10 ساله، از برند موتور برق های فوق که سری های جدید می باشند لطفا مدل مد نظر خود را انتخاب کنید. *** 

فروش ویژه موتور برق های صنعتی و خانگی

دیزل نیرو ارائه دهنده انواع موتوربرق های ژاپنی و چینی (بنزینی و دیزلی) در توان های خروجی متفاوت. جهت اطلاع از لیست قیمت ها و انجام مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش موتور برق های صنعتی و خانگی

ارسال به تمام نقاط کشور

موتور برق هوندا پراماک HONDA PRAMAK

موتور برق:

یک موتور برق(ژنراتور) دستگاهی است که توان حرکتی (انرژی مکانیکی) را به قدرت الکتریکی برای استفاده در مدار الکتریکی تبدیل می کند. منابع انرژی مکانیکی شامل توربین های بخار، توربین های گاز، توربین های آب، موتورهای احتراق داخلی(موتور بنزینی یا دیزل) و حتی میل لنگ دستی است.

اساس کار موتور برق:

موتور برق(ژنراتور) امروزه بر اساس القای الکترومغناطیس کار می کند که توسط مایکل فارادی در سال های 32-1831 کشف شده است. فارادی کشف کرد که جریان القایی الکتریکی زیادی را می توان با حرکت یک سیم الکتریکی در یک میدان مغناطیسی ایجاد کرد.

انواع موتور برق:

موتورهای جریان مستقیم(DC):

اساس کار این نوع موتور نیروی الکترومغناطیسی القا شده است. هرگاه یک سیم هادی یک شار مغناطیسی را به صورت دینامیکی قطع می‌کند، نیرو محرکه القایی(e.m.f) در آن تولید می شود طبق قوانین الکترومغناطیسی فارادی این  نیرو محرکه القا شده اگر  در یک مدار هدایت کننده بسته، ایجاد شود، در آن مقدار جریان الکتریسیته جاری می شود.

ساخت و ساز :

یک کویل مسی مستطیل شکل در محدوده میدان مغناطیسی( که توسط آهنربا دائمی یا الکترومغناطیس ایجاد می‌شود) قرار می گیرد. دو انتهای کویل به دو حلقه تقسیم می شوند که از یکدیگر و از محور مرکزی عایق هستند و برس جمع آوری کننده (از کربن یا مس)  حلقه های لغزش را نگه می دارد.

از این رو، اجزای اصلی اساسی یک ژنراتور الکتریکی عبارتند از:یک میدان مغناطیسی و هادی ها که می توانند حرکت کنند.

موتورهای جریان متناوب (AC):

ژنراتورها یا موتور برق های متناوب نیز با همان اصول اساسی القایی الکترومغناطیسی D.C عمل می کنند.

ولتاژ متناوب می تواند بوسیله چرخش یک سیم پیچ در میدان مغناطیسی یا چرخش یک میدان مغناطیسی در یک سیم پیچ ثابت ایجاد شود. مقدار ولتاژ تولید شده بستگی به تعداد چرخش در کویل، قدرت میدان و سرعت که در آن کویل یا میدان مغناطیسی می چرخد، دارد.

تفاوت اصلی بین ژنراتور AC و ژنراتور DC این است که ژنراتور DC نیاز به مکانیسم برای ارائه خروجی DC دارد. این مکانیسم می تواند مکانیکی با یک سوئیچ یا به صورت الکترونیکی با یک یکسو کننده انجام شود. در داخل، تمام ژنراتورها یک ولتاژ متناوب تولید می کنند. همه ژنراتورها نیاز به یک میدان مغناطیسی دارند.

 

دسته بندی موتورهای برق:

 • موتور برق های اینورتر دار:

با یک ژنراتور اینورتر دار، موتور برق به یک مولد کارآمد متصل شده است، که تولید برق AC را درست مانند یک ژنراتور معمولی تولید می کند. اما پس از آن، یک رگولاتور برای تبدیل قدرت AC به DC استفاده می شود و خازن ها برای خنثی کردن آن استفاده می شوند.

 • موتور برقهای پرتابل:

ژنراتورهای قابل حمل، برق را با استفاده از یک موتور احتراقی تولید می کنند. خروجی های برق در دستگاه به شما اجازه می دهد تا کابلهای برق، وسایل الکتریکی و لوازم خانگی را به آن وصل کنید. به طور کلی، ژنراتور قوی تر، ترکیبات خروجی بیشتر در دسترس دارد.

یک ژنراتور قابل حمل دارای اجزای اصلی زیر است که در یک واحد  یکپارچه بر روی یک قاب فلزی مونتاژ می شوند:

    موتور احتراق داخلی

    منبع تغذیه

    شروع کننده (استارتر)

    مخزن سوخت

    اتصالات خروجی

بر خلاف سیستم های ژنراتور آماده به کار، ژنراتورهای قابل حمل به صورت دائمی نصب نمی شوند، می توانند به راحتی از محلی به مکان دیگر منتقل شوند و باید به صورت دستی شروع به کار کنند. موتور برق ژنراتورهای قابل حمل توسط مقدار توان الکتریکی  تولیدی بر حسب وات رتبه بندی می شود.

 • موتور پشتیبان(استندبای):

این نوع موتور برق مولدهای آماده به کار یک سیستم الکتریکی به عنوان پشتیبان هستند که به صورت خودکار عمل می‌کنند.  ژنراتورهای پشتیبان در فضای حساس کاری مانند بیمارستانها به طور فزاینده ای رایج هستند، برق اضافی را به سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های امنیتی و لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر، کوره و بخاری آب ارائه می دهد.

 

انتخاب موتور برق:

در هنگام انتخاب یک موتور برق، باید عوامل متعددی را در نظر داشته باشید، از جمله:

 • کاربرد موتور برق:

به طور معمول، کاربرد موتور برق به یکی از 3 دسته تقسیم می شوند:

    برق پشتیبان خانه (یعنی برق اضطراری)

    استفاده در مکانهای تفریحی ، کمپینگ، و…

     استفاده صنعتی (ساخت و ساز و …)

 • سطح صدا

سطح سر و صدا موتور برق شما یک عامل مهم در تعیین مدل مناسب است.

 بسیاری از مناطق دارای مقررات سر و صدایی هستند که ممکن است به استفاده از موتور برق ، به ویژه در شب، تاثیر بگذارد.
ژنراتورهای پر سر و صدا برای بسیاری از برنامه های کاربردی، از جمله کمپینگ، برق رویدادهای در فضای باز و مناسب نیستند.

اکثر ژنراتورها دارای امتیاز دسیبل هستند. برای هر افزایش در 10 دسیبل، سطح نویز 10 برابر قدرتمندتر است. یک ژنراتور که با سرعت 70 دسیبل اجرا می شود ده برابر با صدای بلند به عنوان یک ژنراتور است که با 60 دسیبل کار می کند.

 • بازده سوخت و زمان اجرا:

برای انتخاب باید دنبال موتور برقی بود که علاوه بر اینکه دارای بازده سوختی خوبی است از طرفی دارای مدت زمان  عمر و عملکرد طولانی‌تری نیز داشته باشد. برای این منظور میتوان از موتورهای اینورتر دار استفاده نمود که به صورت خودکار سرعت موتور با سوخت مورد نیاز را تنظیم میکند. این کار باعث بیشینه مقدار ضریب بازدهی سوخت می شود. از طرفی با داشتن تانکر بزرگ ذخیره سازی سوخت می تواند تا ساعتهای متوالی و طولانی به کار خود ادامه دهد.

 • کیفیت خروجی توان:

تنظیم ولتاژ خروجی قدرت ژنراتور را کنترل می کند. قدرت هماهنگ بسیار مهم است. نوسانات برق می تواند تجهیزات را خاموش یا حتی به دستگاه آسیب برساند.

 • اندازه و تسهیل حمل و نقل
 • سادگی در راه اندازی
 • طول عمر و کیفیت ساخت و ساز

موتور برق ( ژنراتور برق )

موتور برق یا به اصلاح متداول آن ژنراتور برق به وسیله ای گفته می شود که تولید انرژی الکتریکی (برق) می کند . حال این تولید انرژی باید توسط مولد و با حرکت انجام گیرد . موتور در موتوربرق ها وظیفه انجام مولد حرکتی را بر عهده دارد . بنابراین در حالت کلی می توان گفت که موتور از دو قسمت ۱- مولد حرکتی (موتور)  ۲- تولید کننده برق (ژنراتور) درست شده است . بنابراین اسم های متفاوتی را می توان برای این دستگاه در نظر گرفت مانند موتوربرق – موتور ژنراتور – ژنراتور دیزلی – ژنراتور بنزینی – ژنراتور برق و …. که معروف ترین و درست ترین آن همان کلمه موتوربرق می باشد . البته خالی از ذکر نیست که این اسم به مولد های برق در سایز کوچک تا ۲۰ کیلووات (کاوا) گفته می شود و به دستگاه بزرگتر که اغلب با موتور های دیزلی کار می کنند دیزل ژنراتور می گویند .

موتوربرق بنزینی – موتوربرق دیزلی : 

موتوربرق را در حالت کلی می توان به دو گونه موتوربرق بنزینی و  دیزلی تقسم بندی کرد . موتوربرق بنزینی همان گونه که اسم آن پیداست با سوخت بنزین کار می کند و موتوربرق های دیزلی با گازوئیل یا همان دیزل کار می کنند . همان گونه که گفته شد در سایز های پایین معمولا از موتور های بنزینی استفاده می شود و در سایز های بالاتر از 20KW از موتور های دیزلی یا همان دستگاه مولد برق دیزلی ( دیزل ژنراتور ) استفاده می شود .

موتوربرق بنزینی دارای خرابی کمتری نسبت به دستگاه های دیزلی می باشند . بنابراین اولین پیشنهاد به مشتریان خانگی و کم مصرف ما موتور برق بنزینی ( ژنراتور بنزینی ) می باشد .

ساعات روشن بودن مداوم و یکسره موتوربرق :

کاربرانی که می خواهند ساعات بیشتری به صورت یکنواخت از موتوربرق استفاده نمایند می توانند از موتوربرق دیزلی استفاده نمایند . از لحاظ ساعت کارکرد موتور برق بنزینی به طور متوسط حدود ۵ ساعت قابل استفاده میباشند (به جز مدل هایی از موتوربرق هوندا المکس ژاپن اصلی که ۸ تا ۱۰ ساعت قابلیت کارکرد می باشند) . موتوربرق های دیزلی حدود ۸ تا ۱۰ ساعت می تواند به صورت مداوم کار کند و مناسب برای مشتریانی می باشد که خواهان ساعات بیشتر کاری در یک دوره استفاده می باشد. همچنین قابل ذکر است که اگر شما بیش از ۸ ساعت نیاز به برق مصرفی دارید مثلا اگر شما میخواهید یک کولر گازی را برای مدت طولانی و بدون خاموش شدن و بی وقفه ۱۴ ساعت در طول روز روشن نمایید باید از دو موتوربرق استفاده کنید که در بصورت یکی در میان خاموش و روشن گردند.

کشورهای سازنده موتوربرق – واردات موتوربرق :

از لحاظ کشور سازنده موتوربرق های موجود در ایران یا ژاپنی هستند و یا چینی. موتوربرق های ژاپنی موجود در بازار موتوربرق هوندا و موتوربرق روبین می باشند. موتوربرق های چینی هم در مدل های مختلف (در چند سال اخیر مدل های بسیار متنوعی) در بازار ایران قابل مشاهده می باشد که قابل تقسیم به موتوربرق چینی درجه ۱ و موتوربرق درجه ۲ می باشند.

موتور برق ژاپنی :

اصولا وقتی که حرف از موتوربرق هوندا می شود باید این نکته را یادآور شویم که اولا این موتوربرق ژاپنی و از لحاظ مصرفی به عنوان موتوربرق بنزینی می باشد . در حالت کلی ما موتوربرق هوندا بدون پسوند نداریم (البته موتوربرق هوندا اصلی که با نام هوندا میباشد فقط در کشور آمریکا تولید می شود) بنابراین وقتی که می گوییم موتوربرق هوندا یعنی اسم موتور به کار گرفته در آن دستگاه هوندا و تولید کشور ژاپن می باشد . با توجه به ژنراتور به کار رفته و کشور اسمبل کننده موتوربرق های هوندا اسم های مختلفی می توان به آن ها اطلاق نمود که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم.

موتوربرق هوندا HONDA و کشورهای سارنده :

Honda-Logo

۱- موتوربرق هوندا المکس‌ HONDA ELEMAX :

این موتوربرق را می توان تنها موتوربرق کاملا ژاپنی نامید که هم موتور آن هندا ژاپن می باشد و هم ژنراتور آن ژاپنی می باشد. (تقلبی این مدل هوندا المکس متاسفانه در بازار زیاد می باشد. در هنگام خرید به هولوگرام المکس بر روی بدنه و موتور دقت فرمایید)

۲- موتوربرق هوندا هوتان HONDA HUUTOAN :

 تولید کشور ویتنام می باشد . موتور آن هوندا ژاپن و ژنراتور آن تولید خود شرکت هوتان ویتنام می باشد.

۳- موتوربرق هوندا کی بی HONDA Kibii :  

تولید کشور ویتنام می باشد . موتور آن هوندا ژاپن و ژنراتور آن تولید خود شرکت کی بی (تحت لایسنس هوتان) ویتنام می باشد .

۴- موتوربرق هوندا دایشین HONDA DAISHIN :

این موتور برق محصول کشور هند می باشد . موتور آن هوندا ژاپن (چین تحت لایسنس) می باشند.

5- موتوربرق هوندا پراماک HONDA PRAMAK :

این موتوربرق محصول کشور چین (تحت لیسانس پراماک ایتالیا) می باشد . موتور آن هوندا اصلی  می باشند .

* سایر موتور برق هایی که به اسم هوندا ساخته می شود تایوانی و یا چینی می باشند . البته قابل ذکر می باشد که موتوربرق های هوندا المکس چینی در بازار ایران به طور چشمگیری زیاد شده است. این شرکت به عنوان نماینده موتور برق هوندا ژاپن تنها موتوربرق هایی که از طریق این شرکت و یا فروشگاه هایی که طرف قرارداد با ما می باشند خدمات پس ار فروش ارائه می نماید و مسئولیت اصل (ژاپن) بودن آن را به عهده می گیرد و به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال موتوربرق های تقلبی و چینی موجود در بازار به عهده نمی گیرد .

موتوربرق روبین ROBIN :

روبین محصول کشور ژاپن می باشد . می توان بدون شک گفت که این موتوربرق جز بهترین ها از لحاظ کیفیت می باشد و مصرف سوخت آن پایین می باشد . اما از لحاظ اقتصادی خرید این موتوربرق به علت محدود بودن واردات آن کمی گران قیمت می باشد . قیمت موتوبرق روبین کمی با توجه به لحاظ فنی آن گران محسوب می شود البته نکته دیگر قابل توجه در این موتوربرق کم بودن قطعات یدکی آن می باشد . البته قابل ذکر است که کیفیت این موتوربرق بسیار بالا و احتمال خرابی آن بسیار پایین می باشد .

موتوربرق دیزلی کوپ KOOP :

می توان به جرات گفت که این موتوربرق جزء بهترین و با کفیت ترین های تولید چین می باشد. کیفیت و خدمات پس از فروش این موتوربرق دیزلی آن را از سایرین جدا کرده است . سوزن انژکتور موتوربرق کوپ از جنس استیل و از برند بوش و بلبرینگ های موتوربرق کوپ از برند NSK ژاپن می باشد. بنابر ایت در حال حاضر میتوان گفت بهترین چینی (بعد از مدل کوبوتا ژاپن) در بازار ایران می باشد.

موتوربرق کیپور KIPOR :

موتوربرق کیپور تولید کشور چین می باشد. موتوربرق کیپور با تکنولوژی چینی و با تولید کشور چین دارای قیمت مناسب و کیفیت دلخواه مشتری می باشد. موتوربرق های کیپور داری انواع مختلف ( موتوربرق دیزلی کیپورموتوربرق بنزینی کیپور – موتوربرق اینورتر کیپور (بدون نوسان برق) – موتوربرق کیفی کیپور – دیزل ژنراتور کیپور و … ) می باشد . تنوع و رنج بالای موتوربرق های کیپور انتخاب کالای مورد نظر و متناسب با نیاز مشتری را راحت کرده است . ب البته قابل ذکر است که مشابه تقلبی (کپی شده مانند اورجینال) این محصول هم در بازار موجود می باشد. بنابراین ما به شما خرید این این محصول را یا به صورت مستقیم یا از طریق فروشگاه تحت قرارداد این شرکت توصیه می کنیم. (واردات این محصول به تازگی محدود شده است)

موتوربرق کاما KAMA :

این موتوربرق تولید کشور چین و با تکنولوژی چین می باشد. این محصول دارای کیفیت در حد متوسط و قیمت پایین تری نسبت به مدل مشابه خود (موتوربرق کیپور) می باشد. البته شایان ذکر است که واردات انواع مختلف آن در ایران خیلی کم می باشد بنابراین دارای تنوع و رنج انتخابی بالایی نمی باشد. این موتوربرق دیزلی کاما به صورت گازوئیلی و به صورت تکفاز و سه فاز – بدون کاناپی بی صدا و با کاناپی بی صدا (سایلنت) می باشند. انتخاب و خرید این محصول در رنج متوسط انتخابی خوب و بجا می باشد.

 

موتوربرق جیانگ دانگ JIANGDONG :

موتوربرق جیانگ دانگ محصول کشور چین می باشد. این موتور حدود چندین سال است که وارد ایران می گردد و محصول پرفروشی می باشد. مدل ۷.۵ کیلووات این محصول با نام JD7500 جزء پرفروش ترین ها در جایگاه خود می باشد و اختلاف قیمت بالایی را با مدل مشابه ژاپنی خود دارا می باشد. این دستگاه موتوربرق مناسب دستگاه های اینورتر جوش (موتور جوش) می باشد. لازم به ذکر است که موتوربرق جیانگ دانگ (موتور برق جی دی) در بین موتوربرق های بنزینی معروف می باشد و کیفیت موتوربرق های دیزلی آن باید امتحان و تست گردد (از لحاظ کیفیت و رضایت مشتری) و اطلاعاتی از آن در حال حاضر موجود نمی باشد. (واردات این محصول به تازگی محدود شده است و برند جایگزین دوکار وارد می گردد)

موتوربرق دوکار  DUCAR: 

موتوربرق دوکار محصول کشور چین می باشد. این محصول جایگزین برند جیانگ دانگ وارد می شود. از لحاظ شکل ظاهری و ابعاد شاسی بهتر شده است و کیفیت آن مثل جیانگ دانگ عالی و خرید آن به صرفه میباشد.  سیم پیچ 100 درصد مس و کیفیت پریز ها در خروجی بالاتر از مشابه قبلی شده است. در بررسی های فنی نشان داده شده است که مصرف بنزین با توجه به تکنولوژی جدیدتر آن دارای بهبود و کمتر شدن مصرف شده است.

موتوربرق لانسین LONCIN:

موتوربرق لانسین جزء موتوربرق های درجه یک چینی محسوب می شود. از لحاظ کیفیت این محصول رقیبی برای موتور برق جیانگ دانگ می باشد و از لحاظ کیفیت قابل مقایسه می باشد. اگر به دنبال خرید موتور برق با توان ۶.۵ کیلووات می باشید ما به شما موتور برق لانسین LONCIN 8000 را پیشنهاد می کنیم. چرا که این موتوربرق دارای کیفیت و کارکردی بسیار مناسب می باشد و از رقیب خود یک پله بالاتر می باشد. البته باید توجه کرد که موتوربرق بنزینی لانسین دارای مدل های درجه ۱ و درجه دو می باشد. گروه صنعتی دیزل نیرو تنها مدل درجه یک موتوربرق لانسین که شکل ظاهری آن دقیقا مانند تصویر ها می باشد ارائه می دهد و نسبت به آن خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

انتخاب مناسب موتوربرق :

برای انتخاب دستگاهی ( موتوربرق – ژنراتور – دیزل ژنراتور ) مناسب با نیاز خود باید اطلاعات کافی و جامعی داشته باشید . گروه صنعتی دیزل نیرو برای حمایت از مشتریان و رضایت آن ها مطالبی برای راهنمایی و انتخابی شایسته در سایت خود قرار میدهد که وسیله آن می توانید کالای مناسب خود را انتخاب و خریداری نمایید.

شرکت دیزل نیرو

 اصل و معتبر بودن کیفیت کالا

 

کیفیت کالا در گروه صنعتی دیزل نیروگروه صنعتی دیزل نیرو به عنوان یکی از تامین کننده تجهیزات صنعتی و مخابراتی (دیزل ژنراتور – موتور برق – ژنراتور – موتور دیزلی – اینورتر صنعتی – گیربکس – الکتروموتور – کابل و تجهیزات صنعتی) در ایران با وارد کنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی در این زمینه همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است. 

بنابر این کلیه کالاهای که در گروه صنعتی دیزل نیرو ارائه و عرضه می گردند اصلی هستند و به هیج عنوان کالای کارکرده و  یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی رسد. از این رو است که گروه صنعتی دیزل نیرو اصل و معتبر بودن همه محصولات موجود در  سایت را تضمین می کند.

.

.

مزایای خرید از گروه صنعتی دیزل نیرو

 .

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی (دیزل ژنراتور – موتوربرق – اینورتر – گیربکس – الکتروموتور) از گروه صنعتی دیزل نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

.

 • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
 • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
 • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
 • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

 

ارسال کالا در گروه صنعتی دیزل نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید  (دیزل ژنراتور – ژنراتور – ژنراتور بنزینی – الکتروموتور سه فاز – گیربکس – اتوماسیون صنعتی LS  – تجهیزات صنعتی و …. ) دارید با کارشناسان دیزل نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالای خریداری شده 

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی از طرف حسابداری کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت ۱۴ بعد از ظهر همان روز اگر کالا درخواستی شما ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت کالای خریداری شده در روز بعد در ساعات اداری ارسال خواهد گردید.

ارسال کالا در کمتری زمان ممکن با توجه به ابعاد و وزن کالای خریداری شده قابلیت ارسال دارد. تحویل کالای شما می تواند به خود شما درب انبار تحویل داده شود و یا از طریق های پیشنهادی ذیل ارسال گردد. 

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با وانت و ارسال با کامیونت وکامیون قابل انجام خواهد بود. با توجه به حجم کالای خریداری شده کارشناسان ما برای حمل آن بهترین و ارزان ترین روش را برای جابجایی به شما پیشنهاد خواهند داد و تا لحظه دریافت کالای شما همراه شما خواهند بود و پیگیری های لازم و هماهنگی های مربوطه را انجام خواهند داد.

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه صنعتی و بازرگانی دیزل نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی آن روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد. انتخاب باربری ارسالی می تواند از جانب شما نیز انتخاب شود. برای ارسال هر چه سریع تر کالای خود با کارشناسان ما هماهنگی های لازم را انجام نمایید.

export-moving22

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

نماینده موتوربرق هوندا المکس ژاپن HONDA ELEMAX (موتور برق – موتور برق بنزینی – موتور برق ژاپنی  – ژنراتور بنزینی – ژنراتور کیفی – موتور برق کم صدا) – در بین برند های وارداتی موتوربرق در ایران می توان گفت که واردات موتوربرق هوندا المکس به عنوان برند ژاپنی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.  همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نماینده موتوربرق کاما KAMA ( موتور برق دیزلی – موتور برق دیزلی جوش – موتور برق چینی – موتور برق گازوئیلی – موتور برق دائم کار ) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق کاما به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده موتوربرق لانسین LONCIN ( موتوربرق بنزینی – موتوربرق لانسین چین – موتور بنزینی لانسین – مولد برق چینی درجه ۱ ) – در بین برند های وارداتی موتوربرق در ایران می توان گفت که واردات موتوربرق لانسین به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها  در بین برند های چینی موجود در بازار می باشد.

گروه صنعتی دیزل نیرو پیشرو در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی

جهت انجام هر گونه مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

فروش انواع تجهیزات صنعتی و کشاورزی