انتخاب صفحه

موتور برق جیانگ دانگ - موتور برق چینی - ژنراتور بنزینی چینی

فروش و واردات انواع موتوربرق های صنعتی و خانگی - نماینده فروش موتور برق جیانگ دانگ - موتور برق چینی جیانگ دانگ - ژنراتور بنزینی جیانگ دانگ - بهترین قیمت موتور برق جیانگ دانگ و ....

موتور برق – موتو برق بنزینی چینی – موتور برق چینی – موتور برق چینی درجه یک – موتور برق سیم پیچ مس – ژنراتور بنزینی چینی – ژنراتور چینی بنزینی – ژنراتور تک فاز چینی – ژنراتور چینی ۳ فاز – موتور برق سه فاز – موتور برق تکفاز – موتور برق ۳ فاز چینی – موتور برق بنزینی – موتور برق جیانگ دانگ – موتور برق چینی جیانگ دانگ – موتور برق JD – موتور برق جی دی – موتور برق درجه یک چینی – بهترین موتور برق چینی بنزینی – موتور برق با تابلو امرجنسی – موتور برق با تابلو اتوماتیک – موتور برق با استارت خودکار – موتور برق استارت الکترکی – موتور برق با تابلو امرجنسی – موتور برق برای دینام جوش – موتور برق جوشکاری – موتور برق جوش اینورتر – موتور برق قیمت مناسب – قیمت موتور برق جیانگ دانگ – نماینده موتور برق جیانگ دانگ – موتور برق بزرگ – موتور برق باغ – موتور برق برای ویلا – موتور برق جیان دانگ – موتور برق جیانگ دونگ – موتور برق کوچک بنزینی – موتور برق بنزینی کوچک

فروش ویژه موتور برق های صنعتی و خانگی

دیزل نیرو ارائه دهنده انواع موتور برق های ژاپنی و چینی (بنزینی و دیزلی) در توان های خروجی متفاوت. جهت اطلاع از لیست قیمت ها و انجام مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش موتور برق های صنعتی و خانگی

ارسال به تمام نقاط کشور

موتور برق (ژنراتور برق)

موتور برق یا به اصلاح متداول آن ژنراتور برق به وسیله ای گفته می شود که تولید انرژی الکتریکی (برق) می کند. حال این تولید انرژی باید توسط مولدی و با حرکت انجام گیرد. موتور در موتو ربرق وظیفه انجام مولد حرکتی را بر عهده دارد. بنابر ابن در حالت کلی می توان گفت که موتور از دو قسمت ۱- مولد حرکتی (موتور)  ۲- تولید کننده برق (ژنراتور) درست شده است . بنابر این اسم های متفاوتی را می توان برای این دستگاه در نظر گرفت مانند موتور برق – موتور ژنراتور – ژنراتور دیزلی – ژنراتور بنزینی – ژنراتور برق و …. که معروف ترین و درست ترین آن همان کلمه موتور برق می باشد. البته خالی از ذکر نیست که این اسم به مولد های برق در سایز کوچک تا ۲۰ کیلوات (کاوا) گفته می شود و به دستگاه بزرگتر که اغلبا با موتور های دیزلی کار می کنند دیزل ژنراتور می گویند.

موتور برق بنزینی – موتور برق دیزلی: 

موتور برق را در حالت کلی می توان به دو گونه موتور برق بنزنی و  دیزلی تقسم بندی کرد. موتور برق بنزینی همان گونه که اسم آن پیداست با سوخت بنزین کار می کند و موتور برق های دیزلی با گازوئیل یا همان دیزل کار می کنند. همان گونه که گفته شد در سایز های پایین معمولا از موتور های بنزینی استفاده می شود و در سایز های بالاتر از ۲۰KW  از موتور های دیزلی یا همان دستگاه مولد برق دیزلی (دیزل ژنراتور) استفاده می شود.

موتور برق بنزینی دارای خرابی کمتری نسبت به دستگاه های دیزلی می باشند. بنابر این اولین پیشنهاد به مشتریان خانگی و کم مصرف ما موتور برق بنزینی (ژنراتور بنزینی) می باشد.

ساعات روشن بودن مداوم و یکسره موتور برق:

کاربرانی که می خواهند ساعات بیشتری به صورت یکنواخت از موتور برق اسفاده نمایند می توانند از موتور برق دیزلی استفاه نمایند. از لحاظ ساعت کارکرد موتوربرق بنزینی به طور متوسط حدود ۵ ساعت قابل استفاده می باشند (به جز مدل هایی از موتور برق هوندا المکس ژاپن اصلی که ۸ تا ۱۰ ساعت قابلیت کارکرد می باشند). موتوربرق های دیزلی حدود ۸ تا ۱۰ ساعت می توند به صورت مداوم کار کند و مناسب برای مشتریانی می باشد که خواهان ساعات بیشتر کاری در یک دوره استفاده می باشد. همچنین قابل ذکر است که اگر شما بیش از ۸ ساعت نیاز به برق مصرفی دارید مثلا اگر شما می خواهید یک کولر گازی را برای مدت طولانی و بدون خاموش شدن و بی وقفه ۱۴ ساعت در طول روز روشن نمایید باید از دو موتور برق استفاده کنید که در بصورت یکی در میان خاموش و روشن گردند.

موتور برق جیانگ دانگ JIANGDONG :

موتور برق جیانگ دانگ محصول کشور چین می باشد. این موتور برق حدود چندین سال است که وارد ایران می گردد و محصول پرفروشی نیز می باشد. مدل ۷.۵ کیلوات این محصول با نام JD7500 جزء پر فروش ترین ها در جایگاه خود می باشد و اختلاف قیمت  قابل توجهی را با مدل مشابه ژاپنی خود دارا می باشد. این دستگاه موتوربرق مناسب دستگاه های اینورتر جوش (موتور جوش) می باشد. لازم به ذکر است که موتور برق جیانگ دانگ (موتور برق جی دی) در بین موتوربرق های بنزینی معروف می باشد و کیفیت موتوربرق های دیزلی آن باید امتحان و تست گردد (از لحاظ کیفیت و رضاییت مشتری) و اطلاعاتی از آن در حال حاظر موجود نمی باشد.

از موتور برق جیانگ دانگ در ویلاها – باغ ها – پمپ های آب – پمپ های شناور و کف کش و … استفاده می توان کرد. این موتور برق با داشتن قیمت مناسب و کارایی خوب خود جزء یکی از پرفروش های بازار ایران می باشد. همچنین قابل توجه هست که قطعات این موتور برق در بازار موجود می باشد و از لحاظ خدمات پس فروش تا به حال خوب عمل کرده است. 

 شرکت دیزل نیرو

گروه صنعتی دیزل نیرو پشرو در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی

جهت انجام هر گونه مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

فروش انواع تجهیزات صنعتی و مخابراتی