انتخاب صفحه

الکتروموتور زیمنس - قیمت الکتروموتور زیمنس

نماینده الکتروموتور زیمنس SIEMENS - نماینده فروش الکتروموتور زیمنس SIEMENS - فروش الکتروموتور فلچ دار و پایه دار زیمنس - لیست قیمت الکتروموتور زیمنس و ......

الکتروموتور – الکتروموتورزیمنس –  الکتروموتورزیمنس آلمان– الکتروموتور اروپایی – الکتروموتور پایه دار زیمنس – الکتروموتور فلچ دار زیمنس – الکتروموتور ۱۵۰۰ زیمنس – الکتروموتور سایز بالا – الکتروموتور توان بالا – الکتروموتور SIEMENS –  فروش الکتروموتور زیمنس – نماینده الکتروموتور زیمنس – الکتروموتور زیمنس اصلی – الکتروموتور دور متغیر – الکتروموتور ۹۰۰ دور – الکتروموتور دور پایین – الکتروموتور قفس سنجابی – فروش الکتروموتور  – الکتروموتور فشار قوی – الکتروموتور عمودی زیمنس – الکتروموتور های سه فاز زیمنس – الکتروموتور خطی زیمنس – الکتروموتور زیمنس خرید – کلاس حرارتی الکتروموتور زیمنس – الکتروموتور با دور بالا 

 

الکتروموتور زیمنس

الکتروموتور زیمنس یکی از محصولات شرکت چند ملیتی و بین المللی زیمنس آلمان است که در سال 1847 توسط ارنست زیمنس در برلین آلمان تاسیس شد. امروزه این شرکت در کشورهای مختلف دفتر و کارخانه دارد. الکتروموتور زیمنس در ابعاد و اشکال مختلف برای استفاده در صنایعی چون: فولاد، سیمان، نفت، گاز و پتروشیمی، معدنی و دیگر صنایع به بازارهای بین المللی عرضه می‌شود.

الکتروموتور زمینس

از خصوصیات و ویژگی‌های الکتروموتور زیمنس و مشخصات فنی آنها، چه می‌دانید؟

الکتروموتور زیمنس یکی از محصولات شرکت چند ملیتی و بین المللی زیمنس آلمان است که در سال 1847 توسط ارنست زیمنس در برلین آلمان تاسیس شد. امروزه این شرکت در کشورهای مختلف دفتر و کارخانه دارد. دفتر مرکزی این شرکت در مونیخ آلمان است. علاوه بر الکتروموتور زیمنس آلمان می‌توانیم در بازار الکتروموتور زیمنس چک، الکتروموتور زیمنس چین یا الکتروموتور زیمنس چینی را پیدا کنیم. الکتروموتور زیمنس قیمت های متنوعی بسته به کشور تولید کننده و کیفیت و عملکرد آن دارد. الکتروموتور های زیمنس در ابعاد و اشکال مختلف برای استفاده در صنایعی چون: فولاد، سیمان، نفت، گاز و پتروشیمی، معدنی و دیگر صنایع به بازارهای بین المللی عرضه می‌شود.

مشخصات فنی برخی از مدل‌های الکتروموتور زیمنس

در این بخش از مقاله قصد داریم، مشخصات فنی برخی از مدل‌های الکتروموتور زیمنس را بررسی کنیم. البته با خرید هر یک از مدل‌های الکتروموتور زیمنس کاتالوگ آن را دریافت می‌کنید و آنجا مشخصات فنی کامل‌تری از آنها را مشاهده خواهید کرد.
1-الکتروموتور زیمنس 3KW ، سه فاز، 3000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 100 میلی متر، توان الکتروموتور 4HP-3KW و دور موتور آن 3000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
2-الکتروموتور زیمنس 132KW ، سه فاز و 3000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 315 میلی متر، توان الکتروموتور 180HP-132KW و دور موتور آن 3000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
3-الکتروموتور زیمنس 0.37KW ، سه فاز و 1000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 80 میلی متر، توان الکتروموتور 0.5HP-0.37KW و دور موتور آن 1000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
4-الکتروموتور زیمنس 55KW، سه فاز و 3000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 250 میلی متر، توان الکتروموتور 75HP-55KW و دور موتور آن 3000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
5-الکتروموتور زیمنس 37KW، سه فاز و 1500 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 225 میلی متر، توان الکتروموتور 50HP-37KW و دور موتور آن 1400-1500 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
6-الکتروموتور زیمنس 15KW، سه فاز و 1000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 180 میلی متر، توان الکتروموتور 20HP-15KW و دور موتور آن 900-1000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
7-الکتروموتور زیمنس 1.1KW، سه فاز و 3000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 80 میلی متر، توان الکتروموتور 1.5HP-1.1KW و دور موتور آن 3000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
8-الکتروموتور زیمنس 4KW، سه فاز و 1500 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 112 میلی متر، توان الکتروموتور 5.5HP-4KW و دور موتور آن 1400-1500 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
9-الکتروموتور زیمنس 15KW، سه فاز و 1500 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 160 میلی متر، توان الکتروموتور 20HP-15KW و دور موتور آن 1400-1500 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
11-الکتروموتور زیمنس 11KW، سه فاز و 3000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 160 میلی متر، توان الکتروموتور 15HP-11KW و دور موتور آن 3000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
12-الکتروموتور زیمنس 11KW، سه فاز و 1500 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 160 میلی متر، توان الکتروموتور 15HP-11KW و دور موتور آن 1400-1500 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
13-الکتروموتور زیمنس 7.5KW، سه فاز و 3000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 132 میلی متر، توان الکتروموتور 10HP-7.5KW و دور موتور آن 3000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
14-الکتروموتور زیمنس 7.5KW، سه فاز و 1500 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 132 میلی متر، توان الکتروموتور 10HP-7.5KW و دور موتور آن 1400-1500 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
15-الکتروموتور زیمنس 5.5KW، سه فاز و 3000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 132 میلی متر، توان الکتروموتور 7.5HP-5.5KW و دور موتور آن 3000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
16-الکتروموتور زیمنس 5.5KW ، سه فاز و 1000 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 132 میلی متر، توان الکتروموتور 7.5HP-5.5KW و دور موتور آن 900-1000 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.
17-الکتروموتور زیمنس 5.5KW، سه فاز و 1500 دور: این مدل دارای گارانتی و پایه است. سایز فریم الکتروموتور: 132 میلی متر، توان الکتروموتور 7.5HP-5.5KW و دور موتور آن 1400-1500 دور در دقیقه است. جنس پوسته از چدن و منبع الکتریکی آن سه فاز است.

الکتروموتور زیمنس

فروش ویژه الکتروموتور های صنعتی

دیزل نیرو ارائه دهنده انواع الکتروموتور در توان های متفاوت. جهت اطلاع از لیست قیمت الکتروموتور ها و انجام مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش موتور انواع الکتروموتور صنعتی

ارسال به تمام نقاط کشور

فروش ویژه الکتروموتور با درصد تخفیف ویژه !!!!!

** مخصوص کارخانجات و صنایع وابسته برای خط های تولید جدید **

با ما تماس بگیرید تا از بیشترین درصد تخفیفات مطلع شوید

سيم پيچي دو طبقه موتور هاي سه فازه – الکتروموتور زیمنس 

در سيم پيچي دو طبقه هر شيار استاتور (الکتروموتور زیمنس) و بازوي مربوط به دو كلاف مختلف قرار مي گيرند اگر دو بازوي يك كلاف به اندازه يك گام قطبي از يكديگر فاصله داشته باشند در اين صورت دو بازوي واقع در يك شيار حتما مربوط به يك فاز خواهند بود اما اگر اين فاصله برابر با گام قطبي نباشد در اين صورت دو بازوي واقع در يك شيار مي تواند مربوط به دو فاز مختلف نيز باشد (الکتروموتور زیمنس) يك چنين سيم پيچي را سيم پيچي با گام كوتاه شه يا با گام كسري مي نامند سيم پيچي دو طبقه كه در آن گام كلافها برابر با گام قطبي باشد ( گام كوتاه نشده ) به ندرت در عمل پيش مي آيد و معمولا سيم پيچي دو طبقه با گام كوتاه شده ( گام كسري ) مورد استفاده قرار مي گيرد(الکتروموتور زیمنس) . اين نوع سيم پيچي در  ژنراتورها و موتورهاي با قدرت كم تا قدرتهاي بالا مورد استفاده قرار مي گيرد موتورهايي كه داراي سيم پيچي و طبقه يا گام كوتاه شده باشند داراي مزاياي زير مي باشند. (الکتروموتور زیمنس)

الف : با كوتاه كردن گام سيم پيچي پيشاني كلافها كوتاه تر شده (الکتروموتور زیمنس) و مصرف سيم كمتر مي شود مخصوصا در موتورهاي دو قطب كه گام سيم پيچي  يا  گام كامل انتخاب مي شود (الکتروموتور زیمنس) اين موضوع بهتر ديده مي شود .

ب : در يك سيم پيچي دو طبقه با شيار كامل مي توان كلافهاي سيم پيچي را به اندازه 2p مرتبه با يكديگر موازي اتصال داد(الکتروموتور زیمنس) که اين موضوع يكي از مزاياي آن مي باشد زيرا در ماشينهاي بزرگ با اختلاف سطح كم و جريان زياد كه بايد سطح مقطع هاديهاي آن زیاد باشد باعث كم شدن سطح مقطع هاديها مي شود.(الکتروموتور زیمنس)

ج : در سيم پيچي دو طبقه تعداد حلقه هاي هر كلاف نصف تعداد حلقه هاي كلاف سيم پيچي يك طبقه بود (الکتروموتور زیمنس) و يك بازوي كلاف در كف شيار و بازوي ديگر در بالاي شيار قرار مي گيرد.

بدين ترتيب سيم پيچي دو طبقه بهتر از سيم پيچي يك طبقه تهويه و خنك مي شود(الکتروموتور زیمنس)  و بنابراين توان ماشين افزايش مي يابد به علاوه بر اين چون تلفات اضافي ماشين در اثر تضعيف هارمونيكها كاهش پيدا مي كند (الکتروموتور زیمنس) در نتيجه سيم پيچي دو طبقه با گام كوتاه شده در مقابل سيم پيچي يك طبقه معمولي مشابه داراي افزايش قدرت حدود 10% مي باشد كه در اين مطلب در صورت تعويض سيم پيچي موتورهاي يك طبقه قديمي و تبديل آن به دو طبقه بايد در نظر داشت(الکتروموتور زیمنس) . با كوتاه نمودن گام سيم پيچي ، ضريب ولتاژ سيم پيچي نيز كاهش مي يابد. مثلا در صورت استفاده از ضريب  براي گام كلافها ( مقدار كوتاهي گام به اندازه  گام كامل )بايد تعداد حلقه هاي كلاف را به اندازه 5% زيادتر پيچيد تا نسبت هاي مغناطيسي ثابت باقي بماند و در صورت استفاده از ضريب  براي گام كلافها بايد مقدار افزايش حلقه را 15% انتخاب نمود (الکتروموتور زیمنس) بنابراين اگر چنانچه بخواهيم در هنگام تعويض سيم پيچي يك موتور سوخت گام سيم پيچي آن را تغيير دهيم بايد (الکتروموتور زیمنس) اين موضوع را مورد توجه قرار داده و در صورت كوتاه نمودن گام تعداد دور سيم پيچ را نسبت به حالت اول افزايش و در صورت زياد كردن گام تعداد دور سيم پيچ را نسبت به حالت اول كاهش دهيم بدين ترتيب ديگر افزايش جر يان بي باري موتور كه علت آن برعكس شدن جريان لحظه اي بازوي كلافهاي واقع در بعضي از شيارها بخاطر فشردگي گام مي باشد نيز پديد نخواهد آمد.(الکتروموتور زیمنس)

براي انتخاب گام سيم پيچي از ضريب  استفاده مي شود كه مقدار آن معمولا  بوده و با ضريب آن در y گام سيم پيچي yz بدست مي آيد (الکتروموتور زیمنس) . y  yz = با كوتاه نمودن گام در سيم پيچي و طبقه دو بازوي قرار گرفته و پاره اي از شيارها مربوط به دو فاز مختلف بوده (الکتروموتور زیمنس) و بنابراين بازوهاي واقع در هر شيار بايستي بخوبي از يكديگر عايق شوند(الکتروموتور زیمنس) .

تعداد كلافها در سيم پيچي دو طبقه و برابر تعداد كلافها در سيم پيچي يك طبقه بوده (الکتروموتور زیمنس) و تعداد گروه كلافها نيز سه برابر تعداد قطبها و يا اينكه برابر با 6p مي باشد.

روابطي كه براي سيم بندي يك طبقه موتورهاي سه فازه گفته شد(الکتروموتور زیمنس) در اينجا نيز صادق مي باشد تنها همانطور كه توضيح داده شد در موتورهاي دو طبقه گام سيم بندي از رابطه y  yz = بدست مي آيد طريقه قرار دادن كلافها در داخل شيارها نيز فرق مي كند(الکتروموتور زیمنس) و بايد كلافها را در داخل شيارهاي استاتور به ترتيب و پشت سر هم طوري جا زد كه يك بازوي كلاف در زير  و بازوي ديگر كلاف در بالاي شيار قرار گيرد(الکتروموتور زیمنس) تا فرم ظاهري سيم پيچي ها زيباتر شده و علاوه بر آن در هنگام سر بندي نيز امكان اشتباه كمتر شود.(الکتروموتور زیمنس)

ترسيم دياگرام گسترده سيم پيچي دو طبقه به روشهاي مختلف امكان پذير مي باشد كه در اينجا بذكر متداولترين روش آن مي پردازيم.(الکتروموتور زیمنس)

روش استفاده از جدول :

(الکتروموتور زیمنس) براي بررسي بهتر اين روش با ذكر يك مثال به شرح آن مي پردازيم.

مثال :

مطلوبست(الکتروموتور زیمنس) دياگرام گسترده سيم پيچي يك موتور سه فازه 36 شيار 4 قطب به صورت دو طبقه :

براي ترسيم دياگرام گسترده ابتدا y  حساب مي كنيم.(الکتروموتور زیمنس)

با مشخص شدن  شروع فازها از شيارها 1 و 7 و 13  خواهد بود.

گام سيم بندي در صورتي كه  انتخاب شود (الکتروموتور زیمنس) برابر خواهد بود با :

چون گام بدست آمده عدد صحيح نيست لذا مي توان سيم بندي را برابر با (7) يا برابر با (8) انتخاب نمود.

براي ادامه سيم پيچي گام سيم بندي را برابر با (7) انتخاب مي نماييم (الکتروموتور زیمنس) در اين صورت  از  كوچكتر خواهدبود.

جدولي كه براي تشخيص شيارهاي مربوط به هر فاز نوشته مي شود بايد(الکتروموتور زیمنس) به طريقي باشد كه بتواند نمايانگر بازوهاي رو و زير واقع در هر شيار نيز باشد بدين منظور جدولي را به صوت زير تكميل مي كنيم.

تعداد سطرهاي جدول برابر با تعداد قطبهاي موتور يعني 4 ميباشد اعداد را مانند روش قبلي كه توضيح داده شد از يك تا 36 با توجه به اينكه q=3 مي باشد در جدول مي نويسيم هريك از اين اعداد مشخص كننده بازوي رويي يك كلاف نيز مي باشد.

بازوي ديگر هر كلاف بايد به اندازه yz=7 شيار با طرف اول آن فاصله داشته باشد.(الکتروموتور زیمنس) شياري كه بازوي دوم كلاف در آن واقع مي شود را با توجه به گام سيم بندي در پهلوي همان عدد قبلي مربوط به بازوي اول كلاف و به صورت پر بردار مي نويسيم(الکتروموتور زیمنس) تا جدول سيم پيچي مطابق زير كامل شود.

با دقت در جدول مشاهده مي شود كه در اعداد پريم دار كه مشخص كننده بازوهاي زير كلاف هستند نيز به ترتيب و پشت سر هم مانند جداول  قبلي نوشته شده است.(الکتروموتور زیمنس)

دياگرام (الکتروموتور زیمنس) گسترده اين مثال در صفحه بعد ترسيم شده است.

ترتيب سربندي گروه كلافهاي هر فاز مانند روشهاي قبلي با توجه به جهت جريان در بازوهاي رويي مي باشد در اينجا نيز براي هر فاز انتهاي گروه كلاف به انتهاي گروه كلاف بعدي و ابتدا به ابتداي گروه كلاف بعدي متصل مي شود.

با كمي دقت در دياگرام ملاحظه خواهيد كرد (الکتروموتور زیمنس)  كه بين هر دو قطب در دو شيار مجاور هم جهت در جريان لحظه اي بازوهاي واقع در هر شيار بر عكس يكديگر مي باشد.(الکتروموتور زیمنس)

پس از رسم دياگرام گسترده بايد دقت نموده كه اين شيارها از نظر مكاني متقارن باشند تعداد اين شيارها بستگي به مقدار كوتاهي گام داشته(الکتروموتور زیمنس) و در هر منطقه قطبي از رابطه y-yz بدست مي آيد.

اگر گام سيم بندي را برابر با yz=A انتخاب مي كرديم (الکتروموتور زیمنس) در اين صورت تنها يك شيار در بين هر دو قطب اين خاصيت را پيدا مي نمود.

 اين موضوع باعث افزايش جريان بي باري موتور شده (الکتروموتور زیمنس) و براي رفع آن بايد همانطور كه گفته شد تعداد دور سيم پيچي را افزايش داد.

محاسبه تعداد دور و قطر سيم پيچك ها :

در بعضي مواقع جهت تغيير دور با جهت تغيير ولتاژ با نبودن سيم هاي معيوب براي مقاصد ديگر لازم مي شود (الکتروموتور زیمنس) تعداد دور سيم پيچ و قطر سيم جديد محاسبه شود.

1 – محاسبه تعداد دور پيچك ها با كلافها (الکتروموتور زیمنس)

بر اساس فرمولي كه در الكترومغناطيس و ماشينهاي الكتريكي محاسبات تعداد دور سيم پيچها انجام مي دهيم و خواهيم (الکتروموتور زیمنس)

داشت E نيروي محركه و  حداكثر فلوي مغناطيسي ايجاد شده توسط يك قطب و f فركانس و شبكه و N تعداد دور كل سيم پيچي مي باشد (الکتروموتور زیمنس) :

(1)   

نيروي محركه از ولتاژ تغذيه در استاتور به اندازه افت ولتاژ در آن كمتر است (الکتروموتور زیمنس) اگر افت ولتاژ را به  نشان دهيم براي E خواهيم داشت  را معمولا به درصد بيان مي كنند :

U ولتاژ تغذيه فازي  مي باشد و با Vph  آنها را نشان خواهيم داد .

(% -1) E=Vph

فرمول 1 را به صورت زير جهت محاسبه N مي توان نوشت . N تعداد كل دور سيم پيچي (الکتروموتور زیمنس)

(2)          

 را براي قطبهاي مختلف مي توان از جدول زير حدود آنرا تعيين كرد (الکتروموتور زیمنس). 

Vph ولتاژ فازي تغذيه كه با مقدار ولتاژي است كه در اتصال ستاره با مثلث هر سيم پيچي ( هر فاز ) آن را به خوبي تحمل مي كند. (الکتروموتور زیمنس)

F فركانس شبكه و مقدار ثابت مي باشد در فرمول شماره 2 و  و اگر محاسبه كنيم از قطر تئوري تعداد كل دور بدست مي آيد.(الکتروموتور زیمنس)

سطح محاصره شده (الکتروموتور زیمنس) از استاتور توسط يك قطب و Bm اندو كسيون ماكزيممم مي باشد. (3)    

اگر طول استاتور را به La و قطر آنرا به Da نشان دهيم سطح جانبي استاتور برابر است  سطح جانبي استاتور سطح محصور – بين يك قطب از استاتور

A : سطح محصور از استاتور توسط يك قطب (الکتروموتور زیمنس)

Bm حداكثر اندوكسيون مي باشد و مقدار متوسط آن يا بعبارت ديگر اندوكسيون سطح كار استاتور كه آنرا با Bm نشان مي دهد (الکتروموتور زیمنس) برابر با  با قرار دادن مقدار Bm و A در فرمول شماره (3) براي  خواهيم داشت. (الکتروموتور زیمنس)

(4)      

 رابطه (2) با جايگزيني بصورت زير در مي آيد (الکتروموتور زیمنس) :

 تعداد كل سيم پيچي (الکتروموتور زیمنس)

واحد Vph ولت و f هرتس و Bn وبر بر متر مربع و Da متر و La متر مي باشد. اين فرمول از ن ظر تئوري بدون توجه به ضرايب علمي صادق است (الکتروموتور زیمنس) و صورت علمي آن به قرار زير خواهد بود.

 دور هر پيچك

Kd ضريب سيم پيچي است و  تعداد بوبين ها و در هر فاز كه براي سيم بندي يك طبقه سه فاز  و براي دو طبقه  مي باشد (الکتروموتور زیمنس) دور موتورها تك فاز با توجه به اينكه تعداد شيارها و منظور شده به قطب هاي اصلي ( سيم پيچ قدرت )  شيارها مي باشد برابر است با   براي يك طبقه و براي دو طبقه  خواهد بود.

Kd سيم پيچي از حاصل ضرب دو ضريب ( ضريب كوتاهي گام و ضريب توزيع ) بدست مي آيد. (الکتروموتور زیمنس) ضريب كوتاهي گام چنانچه د گام كسر مزاياي آن بيان شد موتورها معمولا با گام كسري سيم پيچي مي شوند و چون نيروي محركه از جمع برداري بدست مي آيد لذا كمتر از مقدار جبري آن خواهد شد (الکتروموتور زیمنس) و براي جبران اين منظور ضريب كوتاهي گام را در محاسبه تعداد دور در نظر ميگيرند (الکتروموتور زیمنس) و اگر  درجه كوتاهي گام را بيان كند (الکتروموتور زیمنس) و  زاويه الكتريكي  بين دو  را در سيم پيچي گام كوتاه نشان دهد ضريب كوتاهي گام بصورت زير آنچه در گام كسري گفته شد نوشته مي شود.(الکتروموتور زیمنس)

 ضريب كوتاهي گام (الکتروموتور زیمنس)

(a ) ضريب كوتاهي گام را ضريب وتر تعيين مي نامند كه طول وتر در گام كوتاه به طول قوس آن اگر تقسيم شود بدست مي آيد.

در فرمول فوق بطوريكه ملاحظه مي شود اگر گام در قطر گرفته شود (الکتروموتور زیمنس)  مقدار  برابر صفر مي باشد و ( 0 ) cos برابر    است پس ضريب گام در گام كامل برابر L است .

(b ) ضريب توزيع : چون تمام هاديها را نمي توان در يك شيار جا داد لذا هاديها در سطح استاتور توزيع مي شوند و ميدان مغناطيسي حاصله ديگر b مجموع جبري هاديها متناسب نخواهد بود و براي رفع آن ضريب توزيع را در نظر ميگيرند ضريب توزيع را با z نشان مي دهند و عمل آن را به قرار زیر در نظر ميگيرند. (الکتروموتور زیمنس)

q  تعداد شيارهاي موجود در هر قطب فاز مي باشد.(الکتروموتور زیمنس)

 

 ضريب توزيع (الکتروموتور زیمنس)

پس ضريب سيم پيچي ky برابر است(الکتروموتور زیمنس)  با :

Bn را از منحني شماره 1 كه مقدار آن وبر بر متر مربع است اندازه گيري خواهيم كرد. منحني مقادير مختلفه Bn را با متغير Da قطر استاتور مشخص مي كند (الکتروموتور زیمنس) .

1 – محاسبه قطر سيم (الکتروموتور زیمنس)

اگر بخواهيم (الکتروموتور زیمنس) توان نامي موتور را از پلاك موتور بدست آوريم محاسبه قطر سيم خيلي ساده بدست خواهد آمد (الکتروموتور زیمنس) و در صورت پاك بودن  پلاك موتور و با مفقود شدن آن و تغيير سيم پيچي براي هدفهاي ديگر صورت مي گيرد محاسبه آنرا متعاقبا انجام مي دهيم (الکتروموتور زیمنس). 

الف – با استفاده از پلاك موتور قدرت خروجي p ( توان نامي ) و راندمان  و ضريب توان Cos آنرا يادداشت نموده و خواهيم داشت. (الکتروموتور زیمنس)

در حالت ستاره IL=Ip و در حالت مثلث  بدست مي آيد به عبارت ديگر جريان عبور از هاديها جريان فازي مي باشد. (الکتروموتور زیمنس)

مقدار جريان محوري از سيم پيچ ها با توجه به چگالي جريان مجاز كه از منحني  مي توان آن را تعيين نمود (الکتروموتور زیمنس) سطح مقطع سيم بدست مي آيد.

براي موتورهاي تك فاز مطابق آنچه گفته شد ابتدا جريان را از رابطه زير تعيين و سپس قطر سيم مربوطه تعيين مي شود.(الکتروموتور زیمنس)

در صورت نداشتن دسترسي به پلاك موتور با تغييرات جديد (الکتروموتور زیمنس) ابتدا قدرت دريافتي استاتور را از فرمول زیر بدست مي آوريم.

از منحني شماره 2 و Bn را از منحني شماره 1 و Da را با اندازه گيري قطر استاتور ( واحد ميلي متر ) و La را با اندازه طول شيار ( واحد ميلي متر ) تعيين مي كنيم (الکتروموتور زیمنس) و يا حد متوسط لغزش 5% و معلوم كردن سرعت ميدان دوار nr را بدست مي آوريم و بطور كلي مي توان لغزش را از منحني شماره 4 معين مي شود.

با تعيين قدرت استاتور ( ورودي ) مطابق آنچه در بالا گفته شد قرار سيم معلوم مي گردد.(الکتروموتور زیمنس)

البته ضريب توان و راندمان را از منحني شماره 5 و 6 تعيين مي كنيم و سپس جريان را نيز تعيين مي كنيم.(الکتروموتور زیمنس)

 سيم پيچي موتورهاي تك فاز روتور قفسه اي – الکتروموتور زیمنس

در صورتي كه استاتور يك موتور آسنكرون تنها با يك گروه كلاف سيم پيچي شود (الکتروموتور زیمنس) و بيك منبع يك فازه اتصال يابد در اين صورت يك ميدان متغير ايجاد مي شود و بر عكس سيم پيچي سه فاز ديگر ميدان دوار نخواهيم داشت . اگر در يك موتور سه فاز x و y را به يكديگر متصل نموده و u-v را به شبكه يك فاز متصل نمائيم (الکتروموتور زیمنس) و ترينالهاي w و z نيز آزاد بماند در اين صورت موتور به لرزش درآمده و به خودي خود نمي چرخد اما اگر موتور را با دست به چپ يا راست بگردانيم موتور در همان جهت گردش با دست به گردش خود ادامه خواهد داد. (الکتروموتور زیمنس)

اگر در موتور سه فاز ذكر شده(الکتروموتور زیمنس)  ترمينالهاي x و y را به يكديگر اتصال داده و چهار ترمينال باقي مانده x-v و w-z را به يك جريان دو فاز متصل كنيم و تور اين موتور بگردش خواهد افتاد همانطور كه در شكل صفحه 87 ديده مي شود محور سيم پيچ u-v با محور سيم پيچ w-z به اندازه 90 درجه تغذيه شوند (الکتروموتور زیمنس)  ميدان دور ايجاد شده موتور به خودي خود بگردش خواهد افتاد موتورهاي يك فازي كه در صنعت مورد استفاده قرار مي گيرند (الکتروموتور زیمنس) داراي رتور قفسه اي مي باشند براي اينكه پس از اتصال به شبكه يك فازه مانند سيم پيچي دو فازه ذكر شده به خودي خود بگرداند داراري دو سيم پيچ جدا از يكديگر بوده و با اضافه كردن خازن – مقاومت اهمي و بندرت مقاومت سلفي در مدار يكي از سيم پيچها ( سيم پيچ كمكي ) اختلاف فاز لازم را بين جريانهاي دو سيم پيچ بوجود مي آورند.(الکتروموتور زیمنس) از خازنهاي الكتروليتي فقط براي راه اندازي استفاده مي شود (الکتروموتور زیمنس) و بيشتر از چند ثانيه نبايد در مدار باشند در صورتيكه بخواهيم خازن راه انداز را تعويض كنيم بايد از خازني استفاده كنيم كه داراي همان مشخصات خازن اصلي بوده و ظرفيت و ولتاژ آن برابر با ظرفيت و ولتاژ خازن معيوب باشد خازن با ولتاژ بيشتر را مي توان جايگزين خازن با ولتاژ کمتر نمود اما عكس اين حالت صادق نمي باشد.(الکتروموتور زیمنس)

اگر بخواهيم سيم پيچي يك موتور تك فاز را كه با ولتاژ u1 كار كرده و توسط خازن c1 راه  اندازي مي شود تعويض نموده (الکتروموتور زیمنس) و آن را براي ولتاژ جديد u2 سيم پيچي كنيم مي توانيم ظرفيت خازن جديد را از رابطه زیر بدست آوريم.(الکتروموتور زیمنس)

سيم پيچي كمكي پس از راه اندازي مي تواند از شبكه قطع شده (الکتروموتور زیمنس)  و يا اينكه به شبكه متصل باقي بماند مقدار مقاومت اهمي كه با سيم پيچي راه انداز سري مي شود تقريبا بين 4 تا 8 برابر مقاومت سيم پيچ راه انداز  بوده و مي توان خيلي ساده اين مقاومت را با زياد و كم كردن تعداد دور سيم پيچ راه انداز و كم كردن سطح مقطع آن و با استفاده از يك سيم با مقاومت مخصوص بيشتر ( نسبت به سيم پيچ اصلي ) مانند سيم آلومينيومي و يا آهني قطع اندود بدست آورد (الکتروموتور زیمنس)  اغلب يك قسمت از سيم پيچ كمكي را به صورت بيفيلار مي پيچند ( معمولا  حلقه هاي كلاف در يك جهت و  در جهت ديگر ) و بدين ترتيب مقاومت اهمي سيم پيچي موثرتر مي شود ابتدا و انتهاي سيم پيچ اصلي را با توجه به شكل صفحه 87 با دو حرف u-v و سيم پيچ كمكي يا راه انداز را با دو حرف w-z   نشان مي دهند. (الکتروموتور زیمنس)

استاتور موتورهاي تك فاز را مي توان به صورت يك طبقه و يا دو طبقه و يك در يا دو دور سيم پيچي نمود (الکتروموتور زیمنس) كه به شرح چند تايي از آنها مي پردازيم.  (الکتروموتور زیمنس)

لیست قیمت الکتروموتور زیمنس SIEMENS – الکترموتور کلاس F و  IP55 

(عرضه محصولات زیمنس آلمان – زیمنس چک(تحت لیسانس آلمان))

KWHPپایهدار/900(قیمت به ریال)فلنچ دار/900(قیمت به ریال)پایه دار/1450(قیمت به ریال)فلنچ دار/1450(قیمت به ریال)پایه دار/2900(قیمت به ریال)فلچ دار/2900(قیمت به ریال)
0/370/053/380/0003/700/0002/600/0003/150/0002/800/0003/200/000
0/7514/100/0004/600/0003/150/0003/700/0003/000/0003/500/000
1/11/55/100/0005/600/0003/900/0004/300/0003/500/0004/000/000
1/525/700/0006/500/0004/600/0005/100/0004/200/0004/700/000
2/237/700/0008/600/0005/800/0006/500/0005/100/0005/500/000
3410/150/00011/500/0006/700/0007/500/0006/500/0007/200/000
45/512/100/00013/150/0008/500/0009/500/0008/200/0009/100/000
5/57/515/500/00016/300/00010/500/00012/000/00010/500/00011/500/000
7/51020/000/00022/200/00014/000/00015/100/00013/400/00014/700/000
111528/000/00029/500/00020/000/00021/500/00018/800/00020/600/000
152037/700/00039/700/00024/600/00026/600/00024/600/00026/500/000
18/52547/600/00050/100/00032/000/00034/000/00029/500/00031/500/000
223056/000/00060/000/00038/000/00040/300/00036/200/00037/700/000
304076/500/00080/000/00048/800/00052/000/00047/600/00051/000/000
375092/000/00097/000/00060/500/00078/000/00062/500/00065/800/000
456098/700/000103/400/00073/500/00068/700/00075/500/00080/500/000
5575………..………..90/000/000………..87/100/000………..
75100………..………..122/200/000131/500/000126/700/000………..
90125………..………..145/000/000156/000/000151/200/000162/800/000
110150………..………..177/000/000188/500/000180/700/000192/500/000
132180………..………..212/000/000225/300/000230/100/000243/000/000
160220………..………..263/000/000275/500/000288/000/000304/200/000
200275………..………..325/000/000341/000/000337/100/000353/500/000

 اصل و معتبر بودن کیفیت کالا

 

کیفیت کالا در گروه صنعتی دیزل نیروگروه صنعتی دیزل نیرو به عنوان یکی از تامین کننده تجهیزات صنعتی و مخابراتی (دیزل ژنراتور – موتور برق – ژنراتور – موتور دیزلی – اینورتر صنعتی – گیربکس – الکتروموتور – کابل و تجهیزات صنعتی) در ایران با وارد کنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی در این زمینه همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است. 

بنابر این کلیه کالاهای که در گروه صنعتی دیزل نیرو ارائه و عرضه می گردند اصلی هستند و به هیج عنوان کالای کارکرده و  یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی رسد. از این رو است که گروه صنعتی دیزل نیرو اصل و معتبر بودن همه محصولات موجود در  سایت را تضمین می کند.

.

.

مزایای خرید از گروه صنعتی دیزل نیرو

 .

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی (دیزل ژنراتور – موتور برق – اینورتر – گیربکس – الکتروموتور) از گروه صنعتی دیزل نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

.

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

گروه صنعتی دیزل نیرو به عنوان یکی از مرجع های تخصصی در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی (دیزل ژنراتور – ژنراتور بنزینی – موتور برقالکتروموتور صنعتی – اینورتر – گیربکس صنعتی – کابل و تجهیزات شبکه و …) می باشد و امید است که تنوانسته باشد گامی کوچک در ارتقا صنعت کشور ایفا کرده باشد.

گروه صنعتی دیزل نیرو دارای نمایندگی فروش برند های ذیل می باشد:

نمایند دیزل ژنراتور ولوو VOLVO ( دیزل ژنراتور – دیزل ژنراتور ولوو – دیزل ژنراتور ولوو پنتا – دیزل ژنراتور کوپل فابریک – دیزل ژنراتور آلمانی – دیزل ژنراتور سوئدی – ولوو – دیزل ولوو – مولد برق کارخانه ولوو ) در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور ولوو به عنوان برند آلمانی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نمایند دیزل ژنراتور کامینز CUMMINS  (دیزل ژنراتور – دیزل ژنراتور صنعتی – دیزل ژنراور انگلیسی – دیزل کامینز – دیزل ژنراتور سایلنت – دیزل ژنراتور کوپله اصلی – دیزل ژنراتور کامینز پاور ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور کامینز به عنوان برند انگلیسی و هندی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده دیزل ژنراتور لوول LOVOL (دیزل ژنراتور چینی – دیزل چینی درجه یک – دیزل ژنراتور کوچک – دیزل ژنراتور ارزان قیمت – دیزل ژنراتور زیر ۱۰۰ کاوا – دیزل ژنراتور کارگاه ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور لوول به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها  و دیزل درجه یک چینی در جایگاه خود می باشد که بسیار پر فروش و ارزان قیمت نسبت به سایرین می باشد.

نماینده دیزل ژنراتور پرکینز PERKINS ( دیزل ژنراتور پرکینز اصلی – دیزل ژنراتور طرح پرکینز – دیزل ژنراتور پرکینز ایران – دیزل ژنراتور موتور سازان – دیزل ژنراتور کوپله فابریک  ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور پرکینز به عنوان برند انگلیسی  یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. شایان ذکر است که همچنین شرکت داخلی با برند موتور سازان مشابه این موتور را در چند مدل محدود در توان های پایین تولید می کنند که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشند. 

نماینده دیزل ژنراتور دویتس DEUTS ( دیزل ٰنراتور با موتور دویتس – دیزل ژنراتور دویتز – دیزل ژنراتور آلمانی – دیزل ژنراتور چینی – دیزل ژنراتور کم صدا – دیزل ژنراتور راندمان بالا ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور دویتس به عنوان برند آلمانی – چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. دیزل ژنراتور دویتس در چندین کشور از جمله آلمان – چین و …. تولید می شود. این دیزل ژنراتور با ژنراتور های مکالته ایتالیا و استمفورد اصلی قابل کوپل شده می باشد.

نماینده موتور برق هوندا المکس ژاپن HONDA ELEMAX (موتور برق – موتور برق بنزینی – موتور برق دیزلی – موتور برق هوندا – موتور برق ژاپنی – موتور برق هوندا المکس – موتور برق المکس – ژنراتور بنزینی – ژنراتور کیفی – موتور برق کیفی اینورتر – موتور برق کم صدا) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق هوندا المکس به عنوان برند ژاپنی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.  همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نماینده موتور برق جیانگ دانگ JIANG DONG ( موتور برق بنزینی – ژنراتور برق – ژنراتور بنزینی – موتور برق چینی درجه ۱ – موتوربرق – موتور برق سیم پیچ مس – موتور برق برای اینوتر جوش – موتور برق جوش کاری – موتور برق ارزان قیمت) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق جیانگ دانگ به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.  همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نماینده موتور برق کیپور KIPOR ( موتور برق دیزلی – موتور برق بنزینی – موتور برق اینوتر – موتور برق کم صدا – موتور برق چینی – موتور برق توان بالای تکفاز – موتور برق بی صدا – موتور برق با کاناپی بی صدا – موتور برق چینی درجه یک – موتور برق برند کانادایی – موتور برق دیزلی جوش – موتور برق ویلا – موتور برق کارگاهی کوچک) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق کیپور به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. قابل ذکر است که موتور های دیزلی این شرکت از موتور های بنزینی آن معروف تر می باشند.

نماینده موتور برق کاما KAMA ( موتور برق دیزلی – موتور برق دیزلی جوش – موتور برق چینی – موتور برق گازوئیلی – موتور برق دائم کار ) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق کاما به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نمانیده موتور برق لانسین LONCIN ( موتور برق بنزینی – موتور برق لانسین چین – موتور بنزینی لانسین – مولد برق چینی درجه ۱ ) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق لانسیت به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها  در بین برند های چینی موجود در بازار می باشد.

نماینده ژنراتور مکالته ایتالیا MACCALTE ( ژنراتور – مولد برق – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور مکالته – ژنراتور صفحه ای مکالته – ژنراتور شفت دار مکالته – ژنراتور با کیفیت ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور مکالته به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده ژنراتور استمفورد اصلی STAMFORD ( ژنراتور استمفورد – استمفورد اصلی – ژنراتور توان بالا – دیزل ژراتور استمفورد ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور استمفورد به عنوان برند انگلیسی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. همچنین قابل دکر است که برند چینی در این رنج را با نام استمفورد پاور در بازار می شناسند.

نماینده ژنراتور لوری سامر LEROY SOMER ( ژنراتور لوری سومر – ژنراتور لوری سامر – ژنراتور فرانسوی – ژنراتور با کیفیت بالا – ژنراتور گران قیمت – ژنراتور اصلی ) –  در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور لوری سامر به عنوان برند فرانسوی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. کیفیت این ژنراتور بالا و همچنین قیمت آن نیز نسبت به مدل های مشابه بالاتر می باشد.

نماینده ژنراتور لینز ایتالیا LINZ ( ژنراتور کوچک – ژنراتور تکفاز – ژنراتور ذغالی – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور جفت بلبرنگ – ژنراتور تک بلبرنگ – ژنراتور لینز – ژنراتور اصلی ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور لینز به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده ژنراتور مارلی ایتالیا MARELLI ( ژنراتور دریایی – ژنراتور تک – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور سه فاز – ژنراتور مارلی ) –  در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور مارلی به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده الکتروموتور زیمنس Siemens ( الکتروموتور – الکتروموتور زیمنس تحت لیسانس آلمان – الکترموتور زیمنس چک – الکتروموتور سه فاز – الکترموتور اروپایی – الکتروموتور با کیفیت بالا – الکترموتور چهار پل – الکترومتور دو پل ) – در بین برند های وارداتی الکتروموتور در ایران می توان گفت که واردات الکتروموتور زیمنس به عنوان برند آلمانی (تولید چک یا آلمان) یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نمانیده الکتروموتور ای بی بی ABB (الکتروموتور اروپایی – معروف ترین الکتروموتور – الکتروموتور اصلی ای بی بی – الکتروموتور آلمانی – الکتروموتور ضد جرقه – الکترموتور فلچ دار – الکتروموتور پایه دار – الکترموتور ۱۴۵۰ دور بر دقیقه ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور ای بی بی به عنوان برند اروپایی (ای ایکتروموتور در بیش از ۳۰ کشور در دنیا تولید می شود. در حقیقت می توان گفت که الکترموتور ای بی بی در حقیقت یک برند بزرگ تبدیل شده است و با تکنولوژی یکسان در اروپا – آمریکا و چین با یک کیفیت در حال تولید می باشد ) یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

الکتروموتور موتوژن تبریز MOTOJEN (الکتروموتور ایرانی – دینام موتوژن – الکتروموتور سایز بالا – الکتروموتور ۹۰۰ دور بر دقیقه – الکتروموتور ۲۹۰۰ دور – الکتروموتور پوسته آلمینیومی – الکتروموتور پوسته چدنی – الکتروموتور سه فاز پایه دار ) – در بین برند های تولیدی الکتروموتور در ایران می توان گفت که تولید الکتروموتور موتوژن تبریز به عنوان برند ایرانی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد. البته قابل ذکر است که در سایز های بالا بعضا خرید الکتروموتور های اروپایی از لحاظ کیفیت قابل تامل بیشتری می باشد. همچنین قابل ذکر است که الکتروموتور های موتوژن تبریز در رنج های پایین خود دارای کارکرد بالاتری نسبت به مدل های چینی مشابه می باشد که البته قیمت آن هم به این میزان بالاتر می باشد. گروه صنعتی دیزل نیرو با تخفیف مناسب نسبت به فروش الکتروموتور های موتوژن اقدامی می نماید.

الکتروموتور جمکو JEMCO (الکترموتور سایز بالا – الکتروموتور توان بالا – الکتروموتور ایرانی – الکترموتور پوسته چدنی ) – در بین برند های تولیدی الکتروموتور در ایران می توان گفت که تولید الکتروموتور جمکو به عنوان برند ایرانی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد. موجود بودن قطعات برای خدمات پس از فروش نقطه قوت در این الکتروموتور می باشد. البته از لحاظ قیمت این الکترموتور با مشابه های اروپایی خود فاصله قابل توجهی ندارد و این خود بازار رقابت با برند های اروپایی را سخت کرده است. گروه صنعتی دیزل نیرو با تخفیف مناسب نسبت به فروش الکتروموتور های جمکو اقدامی می نماید.

 

گروه صنعتی دیزل نیرو پشرو در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی

جهت انجام هر گونه مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

فروش انواع تجهیزات صنعتی و مخابراتی