انتخاب صفحه

ژنراتور مکالته ایتالیا MECCALTE

فروش و واردات انواع ژنراتورهای اروپایی، قابل کوپل با موتورهای دیزلی وتوربین ها در توان های مختلف

ژنراتور مکالته ایتالیا

ژنراتور مکالته ایتالیا در سال 1947 ماریو کارارو، بنیانگذار ما، کارگاه تعمیرات موتورهای الکتریکی در ایتالیا را راه اندازی کرد. امروزه ما یک تامین کننده ژنراتور جهانی با بیش از 1200 کارمند داریم که روزانه در سراسر جهان بیش از 1400 ژنراتور (ژنراتور مکالته ایتالیا) تولید می کنند. به عنوان یک تامین کننده جایگزین، ما تجربه هایی در زمینه تحقیق، طراحی، توانایی تولید و توسعه کم هزینه داریم. با ارائه تولید در ایتالیا، انگلستان، هند و چین، همراه با توانایی های بازار و ظرفیت قدرتمند در سراسر جهان. (ژنراتور مکالته ایتالیا)

ما با ارائه راه حل سریع و مطمئن راه حل های جایگزین و میانبری را برای مشتریان خود را در سراسر جهان داریم.

تلفن های تماس: 02136615570 – 02136615808  

ژنراتور مکالته MECCALTE

راه حل های جایگزین ما:

ژنراتور مکالته – ما یک گروه در سراسر جهان هستیم که راه حل های جایگزینی با ارائه برنامه ها مختلف و تولیدات فروشی در ایتالیا، انگلستان، چین و هند عرضه می کنیم. تاسيسات این شرکت در راستای توليد ژنراتورهاي سطح جهان متمرکز شده و با توليد کامل در مکزيک Alte SpA و Mecc Alte Power محصولات در ايتاليا (1 تا 5000 kVA)، Mecc Alte UK در بريتانيا (1 تا 3000 kVA) – ژنراتور مکالته ، مکه Alte Haimen در چین (7.5 – 3000 kVA) و Mecc Alte India در هندPune (6.5 – 420kVA).  فعالیت می کند. علاوه بر محلهای تولیدی، این شبکه کارخانجات در کشورهای استرالیا، فرانسه، آلمان، سنگاپور، اسپانیا و ایالات متحده آمریکا نیز فعال بوده که به طور محلی در فروش، توزیع و فروش پس از فروش برای تمام راه حل های جایگزین مکه Alte متخصص هستند. ما یک ساختار تولید عمودی یکپارچه داریم؛ ما همه چیزهایی را که ما از لمینیت تولید می کنیم را از طریق الکترونیک نهایی کنترل میکنیم. ژنراتور مکالته

ما همچنان معتقدیم که کارمندان ما مهم ترین دارایی ما هستند: حرفه ای، ماهر، با تجربه و متعهد، آنها دلیل اصلی موفقیت ما هستند. محصولات ما با توجه به کیفیت و قابلیت اطمینان آنها بسیار موفق هستند –ژنراتور مکالته این به این دلیل است که مردم ما ارزش افزوده واقعی را تامین می کنند.

ما بیش از 1200 نفر را در سرتاسر جهان استخدام می کنیم و به شدت به برنامه آموزش مداوممان سرمایه گذاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها بتوانند سهم قابل توجه و مستمر در گسترش ما داشته باشند.

 

استراتژی گسترش ژنراتور مکالته :

ژنراتور مکالتهبه عنوان تامین کنندگان پیشرو برای ژنراتورهای صنعتی و تجاری، سهم ما  در بازار جهانی بیش از 20 درصد است. کار در بازار تحت سلطه غول های بین المللی است اما ما قابلیت های خود را ثابت کرده و با تمام کشورهای بزرگ اروپایی، آمریکایی و آسیایی رقابت می کنیم.

با تمرکز بر یک محصول واحد، ما رشد سالیانه و موفقیت بازار را به دست آورده ایم. ژنراتور مکالته – این تصمیم استراتژیک ما را به رسیدن به بالاترین سطح ممکن از تخصص و ارائه طیف گسترده ای از متغیر های صنعتی و تجاری alternators از 1 تا 5000 kVA  کمک کرده است.  ما خودمان را در حال گسترش دانسته و افتخار میکنیم که هر یک از اجزای ما در گروه ما کنترل می شوند.

اعتبارنامه های ژنراتور مکالته:

 فرآیند تولید و کیفیت ژنراتور مکالته :

ما به بالاترین استانداردهای کیفیت ممکن در هر منطقه از طراحی، تولید و فروش رسیده ایم. با ما، تعقیب کیفیت قبل از تولید واقعی، با بررسی قطعات نیمه پردازش و آزمایش نمونه بر روی قطعات الکترونیکی آغاز می شود.

این آزمایش ها با روش های سریع و با قرار گرفتن در معرض دمای های شدید انجام می شود. کیفیت ژنراتور مکالته در طول فرایند تولید افزایش می یابد، با تجهیزات کامپیوتری، بررسی مدار الکترونیکی و الکتریکی را انجام می شود. کیفیت بالا محصولات نهایی ما نتیجه یک ترکیب عالی – عملکرد بالا و حداکثر قابلیت اطمینان است. این کیفیت توسط سازمان های بین المللی مانند انجمن استاندارد کانادا (CSA)، آزمایشگاه های بیمه نامه (UL) و Det Norske Veritas (DNV) و Bureau Veritas تأیید شده است که با اعتبار نامه ISO 9001 از Registro Italiano Navale (RINA) پشتیبانی می شود.

هر علامت کیفی تضمین ارزیابی دقیق نمونه های اولیه و تعهد به بازرسی های مستمر توسط بازرسان خارجی برای نظارت بر انطباق محصول و کیفیت محصول است. این تضمین کیفیت به ما اجازه می دهد تا به محصولات خود افتخار کنیم. محصولات ما در حال حاضر در سطح جهانی شناخته شده است. این پذیرش بازار بالا از ترکیبی از بازاریابی مؤثر از طریق امکانات فروش و توزیع ما، برنامه های آموزشی تاسیس شده برای بسیاری از مشتریان ما و خدمات پیوسته پس از فروش عالی پیروی می کند. ما یک شرکت حرفه ای و مسئول بوده و می دانیم که یک محصول خوب، موفق می شود. ما همچنین درک می کنیم که شهرت ما بستگی به ارائه مستمر استانداردهای بالای پشتیبانی – هر زمان و هر جا که لازم است، می باشد.  با یک سرویس جهانی گسترده و پس از فروش، می توانید اطمینان حاصل کنید که محصول شما در هر نقطه از جهان پشتیبانی می شود.

با ما کیفیت محصول طولانی مدت قبل از آغاز تولید محصول آغاز می شود.

این فرایند با مواد و اجزای با دقت انتخاب شده آغاز می شود، که کاملا مطابق با مشخصات کیفیت ISO 9001 تست شده است. ژنراتور مکالته

فرایند تولید ما انواع مختلفی از مراحل پردازش مکانیکی را که توسط دستگاه های عددی کنترل پیشرفته ساخته شده اند را پوشش می دهد. این ماشین ها با عملکرد استثنایی و قابلیت اطمینان به منظور تضمین بالاترین سطوح دقت ابعادی، ترکیب می شوند. ربات ها و ماشین های دیگر (طراحی شده و ساخته شده به مشخصات ما برای اطمینان تنها از بالاترین استانداردهای کیفیت، ایمنی و دقت) انجام عملیات فلزکاری را انجام می دهند.

سیم پیچ ها توسط سیستم های به همان اندازه پیچیده ساخته می شوند و با استفاده از VPI و سایر فرایندهای تخصصی آغشته می شوند. هر محصول Mecc Alte تحت آزمایشهای نهایی دقیق قرار می گیرد که توسط دستگاه های خودکار انجام می شود که اطلاعات را حفظ می کند و گواهینامه لازم را تولید می کند.

پس از نقاشی و استفاده از علائم CE و CSA، محصولات ما آماده هستند تا با گواهینامه های فنی و تست مربوطه به بازار عرضه شوند.

محاکمات عملکردی می تواند بر حسب نظارت موسسات صدور گواهینامه انجام شود. ژنراتور مکالته

 

برندهای برتر محصولات شرکت:

  • محصولات صنعتی و دریایی

نام تجاری اصلی ما – سازنده و تامین کننده ژنراتورهای همزمان 4 قطب از 3.5kVA تا 5000 kVA و 2 قطب آداپتورهای 5kVA تا 2000 kVA است. ژنراتور مکالته

  • محصولات برق تخصصی

تمرکز بر محصولات MV و HV برای تولید برق و تولید ژنراتورهای همزمان و ناهمزمان مناسب برای کاربردهای برق آبی.

  • قابل حمل(پرتابل) 2 قطب 1 – 17kVA

شرکتی که متشکل از تولید حجم 2 تا 12 کیلو وات به 17kVA می باشد.

  • جوشکاران و محصولات تخصصی

یک کارخانه متخصص در راه حل های قدرتمند سفارشی سازی، با استفاده از متخصصین مجرب و ژنراتورهای جوشکاری.

ما در بازارهای جهانی به شدت موفق بوده ایم، با ارائه طیف وسیع و متنوعی از ژنراتورهایی که توانایی رضایت و رفع نیازهای مشتری را دارند. این موفقیت با توجه به انعطاف پذیری ذاتی در طراحی محصولات استاندارد ما امکان پذیر است.ژنراتور مکالته
امروزه Mecc Alte هر روز بیش از 1400 کیلووات برق را تولید می کند که در مجموع بیش از 450 هزار دستگاه در سال است. ما دارای طیف گسترده ای از ولتاژ پایین 2 قطب و 4 قطب متناوب هستیم و روند تولید ما کاملا یکپارچه شده است. این تضمین می کند که هر مرحله تولید، از طراحی و انتخاب مواد تا کمک تولید و بعد از فروش، مطابق با سخت ترین استانداردهای بین المللی و سازمانی است.

021-36615808 , 021-36615570

جهت انجام مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

02136615808 – 02136615570