انتخاب صفحه

دیزل ژنراتور لوول چین - قیمت دیزل ژنراتور لوول LOVOL

فروش و واردات انواع دیزل ژنراتور اروپایی و چینی - نماینده دیزل ژنراتور لوول چین LOVOL - بهترین قیمت دیزل ژنراتور لوول - دیزل ژنراتور چینی درجه یک - دیزل ژنراتور 100 کاوا - دیزل ژنراتور 72 کاوا
دیزل نیرو نماینده دیزل ژنراتور لوول LOVOL

دیزل ژنراتور لوولدیزل ژنراتور چینی – دیزل ژنراتور دائم کار – دیزل ژنراتور چینی لوول – دیزل ژنراتور LOVOL – نماینده دیزل ژنراتور لوول – نمایندگی دیزل ژنراتور لوول – نماینده لوول – قیمت دیزل ژنراتور لوول – دیزل LOVOL  – موتور دیزلی لوول – دیزل ژنراتور ۱۰۰ کاوا – دیزل ژنراتور ۷۲ کاوا – دیزل ژنراتور ۱۲۵ کاوا – دیزل ژنراتور ۵۰ کاوا – دیزل ژنراتور ۴۰ کیلووات – دیزل ژنراتور ۱۰۰ کیلووات – دیزل ژنراتور ۱۵۰ کاوا – دیزل چینی – دیزل ژنراتور بی صدا – تابلو امرجنسی دیزل ژنراتور لوول – تابلو دیزل ژنراتور لوول – دیزل ژنراتور اضطراری ساختمان – دیزل ژنراتور اضطراری آسانسور – دیزل ژنراتور اضطراری برج و مجتمع مسکونی – دیزل ژنراتور مرغداری – دیزل ژنراتور گلخانه – دیزل ژنراتور کارگاه های کوچک – شرکت لوول – لیست قیمت دیزل ژنراتور لوول 

دیزل ژنراتور لوول چین LOVOL

(دیزل ژنراتور لوول محصول کشور چین – دیزل ژنراتور چینی با کیفیت – این دیزل ژنراتور معروف به دیزل پرکینز چین می باشد)

(با توجه به قدمت واردات این محصول در ایران اولین پیشنهاد ما برای دیزل های زیر ۱۵۰ کاوا این محصول می باشد)

(دیزل ژنراتور لوول دارای قیمت و کیفیتی خوب و در حد قابل انتظار می باشد)

مدل

تعداد سيلندر

توان دائم

1500در دور

(kW)

توان اضطراري

1500در دور

(kW)

موتورهای دیزل لوول

1003G

3

30

33

1003TG

3

40

44

1004G

4

42

46.2

1004TG

4

65.7

72.3

1006TG1

6

84.3

92.7

1006TG2

6

92.3

102

1006TAG

6

121

134

نمایندگی دیزل ژنراتور لوول چین LOVOL

معرفی شرکت لوول:

شرکت صنایع سنگین Lovol، یک شرکت بزرگ تجهیزات صنعتی است که عمدتا متخصص در تجهیزات کشاورزی، ماشین آلات ساخت و ساز، وسایل نقلیه، اجزای اصلی، خدمات مالی و سایر مشاغل است. این شرکت در سال 1998 تاسیس شد و اکنون دارایی های آن 16.1 میلیارد یوان و 16000 کارمند است. در سال 2014، درآمد فروش به 21.98 میلیارد RMB رسیده است. ارزش نام تجاری Lovol توسط آزمایشگاه جهانی مارک به 35.553 میلیارد RMB ارزیابی شده است. دیزل ژنراتور لوول 

در چین، Lovol به عنوان “شرکت کلیدی با فناوری پیشرفته ملی ” شناخته شده است، در حالی که موسسه تحقیقات مهندسی و تکنولوژی آن را به عنوان “مرکز ملی فناوری های معتبر” می شناسد و علاوه بر آن، محصولات پیشرو آن به عنوان “برند معروف چین”، “علامت تجاری مشهور چینی “و” رقابتی ترین برند” شناخته می شوند.

Lovol  بزرگترین تولید کننده تجهیزات کشاورزی در چین است و اطلاعات، فناوری، محصولات و مجموعه های دیگر راه حل های مکانیزاسیون کشاورزی را به مشتریان بر اساس تکنولوژی و خدمات پیشرو در سطح جهانی ارائه می دهد. دیزل ژنراتور 
فروش ماشین آلات برداشت محصول صنعتی این شرکت 14 سال متوالی در رتبه اول قرار دارد و 70٪ سهم بازار در چین را پوشش می دهد. تراکتورهای بزرگ و متوسط ​​نیز 10 سال متوالی سهم بزرگی از بازار صنعتی چین به دست آورده اند.دیزل ژنراتور  در عین حال، این یکی از سریع ترین مارک های در حال رشد در صنعت ماشین آلات ساخت و ساز است، چرا که طیف گسترده ای از محصولات از لودر، بیل مکانیکی و حفاری های دوار را در اختیار کاربران قرار داده و همواره در  دسترس کاربران است.

نوآوری در فناوری روح سرمایه گذاری است. شرکت لوول، سیستم های تحقیق و توسعه جهانی خود را با همکاری مراکز تحقیق و توسعه در اروپا، ژاپن، Weifang و تیانجین تاسیس کرده است تا با استانداردهای بین المللی در توانایی های تحقیق و توسعه سازگار باشد. Lovol  منابع كيفي در سطح جهان را از لحاظ محصول، فناوري و پرسنلي معرفي كرده و از نقاط قوت تيم، نظام، فرهنگ و مديريت براي تحقق ارزش افزوده و ايجاد در تمام پيوندهاي زنجيره ارزشي استفاده كرده است. دیزل ژنراتور لوول 

Lovol بر اساس موقعیت پیشرو خود در چین، در بازارهای خارج از کشور نیز فعال است. در حال حاضر، شبکه کسب و کار، شامل تجهیزات کشاورزی، ماشین آلات ساختمانی، خودرو و موتور به بیش از 120 کشور و مناطقی از جمله اروپا، آمریکا، آسیا اقیانوس آرام، کشورهای مستقل مشترک المنافع، آفریقا صادر شده و با 380 توزیع کننده درجه اول فعالیت می کند.دیزل ژنراتور 

 صادرات تراکتورها به مدت ده سال متوالی در این زمینه بوده است.در آینده نیز، Lovol  بر روی بازار چین تمرکز خواهد کرد و موقعیت پیشرو خود را حفظ خواهد کرد.Lovol  از یک شرکت منطقه ای به یک شرکت جهانی تبدیل خواهد شد .

موتورهای Lovol دارای گواهینامه EPA هستند. بازه توان تولیدی ژنراتورهای Ettes Power Lovol (Ex-Perkins) از20kva  تا 150kva را پوشش می دهند.. شرکت(Lovol Engine)(تیانجین)، آموزشی ویبولیتین (PLEL) از شرکت Perkins Engine Co.Ltd مشتق شده و با استفاده از تکنولوژی و تجارب حرفه ای Perkins UK، که یک شرکت پیشرفته تکنولوژی است و با همکاری مرکز تحقیق، تولید و فروش موتورهای دیزلی پایه گذاری شده است. PLEL دارای 7 خط تولید پیشرفته است که از انگلستان، ایالات متحده آمریکا، آلمان و فرانسه خریداری شده است و ظرفیت تولید حدود 60000 موتور در سال دارد. PLEL گواهینامه EPA و CCAP را از ژوئن سال 2005 به تصویب رسانده است و دارای موتور سری Lovol 1000 با توان خروجی 42KW تا 170Kw است. این شرکت بر اساس ویژگی های اصلی انگلیس بریتانیا و سیستم خدمات جهانی، می تواند ژنراتورهای با کیفیت بالا، پشتیبانی فنی دقیق، خدمات پس از فروش خوب و به روز و در زمان مقرر، عرضه قطعات را فراهم کند. PLEL یکی از پیشگامان صنعت صنایع دیزلی چین است به این علت که میراث فناوری اروپایی است و به عنوان نقش مهمی برای توسعه پایدار جهانی شناخته می شود. دیزل ژنراتور لوول 

دیزل ژنراتور لوول چین

شرکت لوول دارای محصولات زیر است:

ماشینهای راه سازی شامل: لودر چرخی، لودر Backhoe، غلتک، ماشین حفاری، لیفتراک، لودر لغزنده، گریدر و بولدوزر

ماشینهای کشاورزی: تراکتور، کمباین برداشت محصول، متعلقات تراکتور

وسایل نقلیه: موتورهای سه چرخه، وسایل نقلیه الکتریکی، سه چرخه های دیزلی

موتور: ژنراتورهای قدرت، موتورهای کشاورزی، موتورهای راهسازی، موتورهای وسایل نقلیه، ایستگاههای قدرت

دیزل ژنراتور لوول 

نراتورهای این شرکت در 6 گروه مختلف ارائه می شود که شامل موارد زیر است:

موتورهای سری 1100، موتورهای پمپ  برخط(In-line)، موتورهای پمپ چرخشی، موتورهای ریلی معمولی، موتورهای دریایی و موتورهای گاز طبیعی

دیزل ژنراتور 

در حال حاضر یکی از بهرتین انتخاب ها برای دیزل ژنراتور های 40 – 50 – 72 – 100- 125 – 150 کاوا برند دیزل ژنراتور لوول LOVOL می باشد. این برند زیر مجموعه شرکت FOTON می باشد. هم اکنون تنها دیزل ژنراتور های این مجموعه وارد ایران می شود اما می توان کفت که ماشین آلات راهسازی و کشاورزی آن نیز جز برندهای محبوب در چین می باشد. این دیزل ژنراتور لوول با دارا بودن قدمت و قیمت تمام شده مناسب بسیار علاقه مند پیدا کرده است. این ژنراتور لوول چین از لحاظ کیفیت در رده خوب به شمار می آید. در حال حاضر دیزل ژنراتور لوول چین LOVOL به دو صورت وارد ایران می شود هم به صورت کوپله فابریک چینی و هم به صورت موتور تک و ژنراتور تک که در ایران کوپله می شوند. با توجه به بررسی های این مجموعه عموما کوپله های داخلی دارای کیفیت بهتری نسبت به رقیب چینی خود در صنعت کوپله می باشد. همچنین در تعمیر و نگهداری و همچنین تغییر در سیستم تابلو برق آن اگر در ایران کوپله شده باشد این امور به راحتی امکان پذیر تر می باشد. 

واردات و فروش انواع دیزل ژنراتور با برند های اروپایی و چینی

کوپله دیزل ژنراتور به سفارش مشتری

فروش دیزل زنراتور کوپله فابریک اروپایی

ساخت انواع تابلو برق دستی و امرجنسی مخصوص دیزل ژنراتور

ساخت کاور محافظ – ساخت کانوپی با بهترین کیفیت و عایق بندی متناسب با نیاز مشتری

خدمات پس از فروش ده ساله از خدمات دیزل نیرو می باشد

تامین قطعات یدکی دیزل ژنراتور

فروش انواع فیلرهوا و فیلتر بنزین و … دیزل ژنراتور در برند های مختلف

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها با کارشناسان ما در تماس باشید   

۰۲۱-۳۶۶۱۵۸۰۸ , ۰۲۱-۳۶۶۱۵۵۷۰

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید

دیزل نیرو مرجع تخصصی تجهیزات صنعتی و کشاورزی

دیزل ژنراتور لوول

دیزل ژنراتور لوول LOVOL 1006TG2A

فروش ویژه انواع دیزل ژنراتور لوول چین LOVOL

دیزل نیرو ارائه دهنده انواع دیزل ژنراتور لوول چین LOVOL در توان های خروجی متفاوت. جهت اطلاع از لیست قیمت ها و انجام مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال به تمام نقاط کشور

 اصل و معتبر بودن کیفیت کالا

 

کیفیت کالا در گروه صنعتی دیزل نیروگروه صنعتی دیزل نیرو به عنوان یکی از تامین کننده تجهیزات صنعتی و مخابراتی (دیزل ژنراتور – موتور برق – ژنراتور – موتور دیزلی – اینورتر صنعتی – گیربکس – الکتروموتور – کابل و تجهیزات صنعتی) در ایران با وارد کنندگان و تولید کنندگان بنام و رسمی در این زمینه همکاری می نماید. بنابر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی کالاهای ارائه شده در این گروه دارای بسته بندی فابریک – آکبند و سالم – با برچسب معتبر می باشد که هیچگونه دخل و تصرفی در آن ها صورت نگرفته است. 

بنابر این کلیه کالاهای که در گروه صنعتی دیزل نیرو ارائه و عرضه می گردند اصلی هستند و به هیج عنوان کالای کارکرده و  یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی رسد. از این رو است که گروه صنعتی دیزل نیرو اصل و معتبر بودن همه محصولات موجود در  سایت را تضمین می کند.

.

.

مزایای خرید از گروه صنعتی دیزل نیرو

 .

مشتری گرامی در صورت خرید انواع تجهیزات صنعتی (دیزل ژنراتور – موتور برق – اینورتر – گیربکس – الکتروموتور) از گروه صنعتی دیزل نیرو از مزایا زیر برخوردار خواهید شد :

.

  • تحویل کالای آکبند و سالم در کمترین زمان ممکن
  • خریدی مطئن و آسان با استفاده از حداکثر تخفیف های ممکن در زمان خرید
  • مشاوره و خریدی آگاهانه ، انتخاب کالایی مناسب با نیاز شما
  • خدمات پس از فروش به مشتریان متناسب با موقعیت و مکان مشتری

راهنمای خرید و تحویل کالا (روش های ارسال کالا)

 

ارسال کالا در گروه صنعتی دیزل نیرو

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی و انجام مشاوره برای خرید  (دیزل ژنراتور – موتور برق – ژنراتور – ژنراتور بنزینی – الکتروموتور – گیربکس – اینورتر – تجهیزات صنعتی و …. ) دارید با کارشناسان دیزل نیرو تماس حاصل فرماید. بعد از تصمیم به خرید محصولات و مشخص شدن قیمت محصول مورد نظر از طرف کارشناسان ما می توانید نسبت به گرفتن پیش فاکتور و یا شماره های حساب و کارت های واریزی اقدام نمایید.

لطفا پس ار واریز وجه شماره پیگیری فیش واریزی را به همکاران ما حتما اطلاع دهید تا حواله انبار کالای شما در اسرع وقت ثبت و ارسال گردد.

روش های ارسال کالای خریداری شده 

بعد از وایز وجه مورد نظر و تایید واریزی از طرف حساب داری کالای شما حواله انبار و ثبت می گردد. ثبت کالاهای سفارشی تا آخرین ساعت کاری روزانه شرکت انجام می شود. برای ارسال کالا تا ساعت ۱۴ بعد از ظهر همان روز اگر کالا درخواستی شما ثبت شده باشد قابل تحویل می باشد و در غیر این صورت کالای خریداری شده در روز بعد در ساعات اداری ارسال خواهد گردید.

ارسال کالا در کمتری زمان ممکن با توجه به ابعاد و وزن کالای خریداری شده قابلیت ارسال دارد. تحویل کالای شما می تواند به خود شما درب انبار تحویل داده شود و یا از طریق های پیشنهادی ذیل ارسال گردد. 

وسایل موتوری: ارسال با پیک موتوری ، ارسال با وانت و ارسال با کامیونت وکامیون قابل انجام خواهد بود. با توجه به حجم کالای خریداری شده کارشناسان ما برای حمل آن بهترین و ارزان ترین روش را برای جابجایی به شما پیشنهاد خواهند داد و تا لحظه دریافت کالای شما همراه شما خواهند بود و پیگیری های لازم و هماهنگی های مربوطه را انجام خواهند داد.

باربری: در صورتی که مشتری شهرستان می باشید و می خواهید در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید گروه صنعتی و بازرگانی دیزل نیرو می تواند کالای شما را در اسرع وقت به صورت سالم تحویل باربری نماید. بعد از ارسال کالا شماره بیجک ارسالی آن روز بعد برای شما از طریق پیامک اس ام اس خواهد شد. انتخاب باربری ارسالی می تواند از جانب شما نیز انتخاب شود. برای ارسال هر چه سریع تر کالای خود با کارشناسان ما هماهنگی های لازم را انجام نمایید.

export-moving22

هزینه های ارسال و بارگیری به کالا تماما به عهده مشتری می باشد و کالاهای ارسالی پس کرایه خواهند شد و هنگام تحویل از مشتری گرفته خواهد شد. 

 

گروه صنعتی دیزل نیرو به عنوان یکی از مرجع های تخصصی در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی (دیزل ژنراتور – ژنراتور بنزینی – موتور برقالکتروموتور صنعتی – اینورتر – گیربکس صنعتی – کابل و تجهیزات شبکه و …) می باشد و امید است که تنوانسته باشد گامی کوچک در ارتقا صنعت کشور ایفا کرده باشد.

گروه صنعتی دیزل نیرو دارای نمایندگی فروش برند های ذیل می باشد:

نمایند دیزل ژنراتور ولوو VOLVO ( دیزل ژنراتور – دیزل ژنراتور ولوو – دیزل ژنراتور ولوو پنتا – دیزل ژنراتور کوپل فابریک – دیزل ژنراتور آلمانی – دیزل ژنراتور سوئدی – ولوو – دیزل ولوو – مولد برق کارخانه ولوو ) در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور ولوو به عنوان برند آلمانی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نمایند دیزل ژنراتور کامینز CUMMINS  (دیزل ژنراتور – دیزل ژنراتور صنعتی – دیزل ژنراور انگلیسی – دیزل کامینز – دیزل ژنراتور سایلنت – دیزل ژنراتور کوپله اصلی – دیزل ژنراتور کامینز پاور ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور کامینز به عنوان برند انگلیسی و هندی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده دیزل ژنراتور لوول LOVOL (دیزل ژنراتور چینی – دیزل چینی درجه یک – دیزل ژنراتور کوچک – دیزل ژنراتور ارزان قیمت – دیزل ژنراتور زیر ۱۰۰ کاوا – دیزل ژنراتور کارگاه ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور لوول به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها  و دیزل درجه یک چینی در جایگاه خود می باشد که بسیار پر فروش و ارزان قیمت نسبت به سایرین می باشد.

نماینده دیزل ژنراتور پرکینز PERKINS ( دیزل ژنراتور پرکینز اصلی – دیزل ژنراتور طرح پرکینز – دیزل ژنراتور پرکینز ایران – دیزل ژنراتور موتور سازان – دیزل ژنراتور کوپله فابریک  ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور پرکینز به عنوان برند انگلیسی  یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. شایان ذکر است که همچنین شرکت داخلی با برند موتور سازان مشابه این موتور را در چند مدل محدود در توان های پایین تولید می کنند که دارای کیفیت مناسبی نیز می باشند. 

نماینده دیزل ژنراتور دویتس DEUTS ( دیزل ٰنراتور با موتور دویتس – دیزل ژنراتور دویتز – دیزل ژنراتور آلمانی – دیزل ژنراتور چینی – دیزل ژنراتور کم صدا – دیزل ژنراتور راندمان بالا ) – در بین برند های وارداتی دیزل ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات دیزل ژنراتور دویتس به عنوان برند آلمانی – چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. دیزل ژنراتور دویتس در چندین کشور از جمله آلمان – چین و …. تولید می شود. این دیزل ژنراتور با ژنراتور های مکالته ایتالیا و استمفورد اصلی قابل کوپل شده می باشد.

نماینده موتور برق هوندا المکس ژاپن HONDA ELEMAX (موتور برق – موتور برق بنزینی – موتور برق دیزلی – موتور برق هوندا – موتور برق ژاپنی – موتور برق هوندا المکس – موتور برق المکس – ژنراتور بنزینی – ژنراتور کیفی – موتور برق کیفی اینورتر – موتور برق کم صدا) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق هوندا المکس به عنوان برند ژاپنی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.  همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نماینده موتور برق جیانگ دانگ JIANG DONG ( موتور برق بنزینی – ژنراتور برق – ژنراتور بنزینی – موتور برق چینی درجه ۱ – موتوربرق – موتور برق سیم پیچ مس – موتور برق برای اینوتر جوش – موتور برق جوش کاری – موتور برق ارزان قیمت) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق جیانگ دانگ به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.  همچنین این محصول دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز در ایران می باشد.

نماینده موتور برق کیپور KIPOR ( موتور برق دیزلی – موتور برق بنزینی – موتور برق اینوتر – موتور برق کم صدا – موتور برق چینی – موتور برق توان بالای تکفاز – موتور برق بی صدا – موتور برق با کاناپی بی صدا – موتور برق چینی درجه یک – موتور برق برند کانادایی – موتور برق دیزلی جوش – موتور برق ویلا – موتور برق کارگاهی کوچک) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق کیپور به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. قابل ذکر است که موتور های دیزلی این شرکت از موتور های بنزینی آن معروف تر می باشند.

نماینده موتور برق کاما KAMA ( موتور برق دیزلی – موتور برق دیزلی جوش – موتور برق چینی – موتور برق گازوئیلی – موتور برق دائم کار ) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق کاما به عنوان برند چینی یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نمانیده موتور برق لانسین LONCIN ( موتور برق بنزینی – موتور برق لانسین چین – موتور بنزینی لانسین – مولد برق چینی درجه ۱ ) – در بین برند های وارداتی موتور برق در ایران می توان گفت که واردات موتور برق لانسیت به عنوان برند چینی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها  در بین برند های چینی موجود در بازار می باشد.

نماینده ژنراتور مکالته ایتالیا MACCALTE ( ژنراتور – مولد برق – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور مکالته – ژنراتور صفحه ای مکالته – ژنراتور شفت دار مکالته – ژنراتور با کیفیت ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور مکالته به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده ژنراتور استمفورد اصلی STAMFORD ( ژنراتور استمفورد – استمفورد اصلی – ژنراتور توان بالا – دیزل ژراتور استمفورد ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور استمفورد به عنوان برند انگلیسی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. همچنین قابل دکر است که برند چینی در این رنج را با نام استمفورد پاور در بازار می شناسند.

نماینده ژنراتور لوری سامر LEROY SOMER ( ژنراتور لوری سومر – ژنراتور لوری سامر – ژنراتور فرانسوی – ژنراتور با کیفیت بالا – ژنراتور گران قیمت – ژنراتور اصلی ) –  در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور لوری سامر به عنوان برند فرانسوی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد. کیفیت این ژنراتور بالا و همچنین قیمت آن نیز نسبت به مدل های مشابه بالاتر می باشد.

نماینده ژنراتور لینز ایتالیا LINZ ( ژنراتور کوچک – ژنراتور تکفاز – ژنراتور ذغالی – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور جفت بلبرنگ – ژنراتور تک بلبرنگ – ژنراتور لینز – ژنراتور اصلی ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور لینز به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده ژنراتور مارلی ایتالیا MARELLI ( ژنراتور دریایی – ژنراتور تک – ژنراتور ایتالیایی – ژنراتور سه فاز – ژنراتور مارلی ) –  در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور مارلی به عنوان برند ایتالیایی یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده الکتروموتور زیمنس Siemens ( الکتروموتور – الکتروموتور زیمنس تحت لیسانس آلمان – الکترموتور زیمنس چک – الکتروموتور سه فاز – الکترموتور اروپایی – الکتروموتور با کیفیت بالا – الکترموتور چهار پل – الکترومتور دو پل ) – در بین برند های وارداتی الکتروموتور در ایران می توان گفت که واردات الکتروموتور زیمنس به عنوان برند آلمانی (تولید چک یا آلمان) یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نمانیده الکتروموتور ای بی بی ABB (الکتروموتور اروپایی – معروف ترین الکتروموتور – الکتروموتور اصلی ای بی بی – الکتروموتور آلمانی – الکتروموتور ضد جرقه – الکترموتور فلچ دار – الکتروموتور پایه دار – الکترموتور ۱۴۵۰ دور بر دقیقه ) – در بین برند های وارداتی ژنراتور در ایران می توان گفت که واردات ژنراتور ای بی بی به عنوان برند اروپایی (ای ایکتروموتور در بیش از ۳۰ کشور در دنیا تولید می شود. در حقیقت می توان گفت که الکترموتور ای بی بی در حقیقت یک برند بزرگ تبدیل شده است و با تکنولوژی یکسان در اروپا – آمریکا و چین با یک کیفیت در حال تولید می باشد ) یکی از معروف ترین ها و باکیفیت ها در جایگاه خود می باشد.

نماینده الکتروموتور موتوژن تبریز MOTOJEN (الکتروموتور ایرانی – دینام موتوژن – الکتروموتور سایز بالا – الکتروموتور ۹۰۰ دور بر دقیقه – الکتروموتور ۲۹۰۰ دور – الکتروموتور پوسته آلمینیومی – الکتروموتور پوسته چدنی – الکتروموتور سه فاز پایه دار ) – در بین برند های تولیدی الکتروموتور در ایران می توان گفت که تولید الکتروموتور موتوژن تبریز به عنوان برند ایرانی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد. البته قابل ذکر است که در سایز های بالا بعضا خرید الکتروموتور های اروپایی از لحاظ کیفیت قابل تامل بیشتری می باشد. همچنین قابل ذکر است که الکتروموتور های موتوژن تبریز در رنج های پایین خود دارای کارکرد بالاتری نسبت به مدل های چینی مشابه می باشد که البته قیمت آن هم به این میزان بالاتر می باشد. گروه صنعتی دیزل نیرو با تخفیف مناسب نسبت به فروش الکتروموتور های موتوژن اقدامی می نماید.

نماینده الکتروموتور جمکو JEMCO (الکترموتور سایز بالا – الکتروموتور توان بالا – الکتروموتور ایرانی – الکترموتور پوسته چدنی ) – در بین برند های تولیدی الکتروموتور در ایران می توان گفت که تولید الکتروموتور جمکو به عنوان برند ایرانی یکی از قدیمی ترین ها در جایگاه خود می باشد. موجود بودن قطعات برای خدمات پس از فروش نقطه قوت در این الکتروموتور می باشد. البته از لحاظ قیمت این الکترموتور با مشابه های اروپایی خود فاصله قابل توجهی ندارد و این خود بازار رقابت با برند های اروپایی را سخت کرده است. گروه صنعتی دیزل نیرو با تخفیف مناسب نسبت به فروش الکتروموتور های جمکو اقدامی می نماید.

گروه صنعتی دیزل نیرو پشرو در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

فروش انواع تجهیزات صنعتی و مخابراتی