انتخاب صفحه

موتور برق هوندا هوتان - موتور برق ژاپنی - موتور برق بنزینی هوندا

فروش و واردات انواع موتور برق ژاپنی هوندا هوتان HONDA HUUTOAN در توان های مختلف

موتور برق – موتور برق هوندا – موتور برق هوندا ژاپن – موتور برق هوندا هوتان – موتور برق بدون نوسان برق – موتور برق HONDA HUUTOAN – موتور برق ژاپنی – موتور برق SH7500 – موتور برق با کاناپی بی صدا – موتور برق بی صدا – موتور برق بنزینی – موتور برق هندا – موتور برق باک بزرگ – موتور برق ۱۶۰۰۰ – موتور برق بزرگ – موتور برق کوپل ویتنام – موتور برق سایلنت – موتور برق مدل HG – موتور برق مدل SH – موتور برق مدل TDX

فروش ویژه انواع موتور برق ژاپنی هوندا هوتان

دیزل نیرو ارائه دهنده انواع موتور برق ژاپنی هوندا هوتان HONDA HUUTOAN در توان های خروجی متفاوت. جهت اطلاع از لیست قیمت ها و انجام مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال به تمام نقاط کشور

موتور برق (ژنراتور برق)   

   Honda-Logo

موتور برق یا به اصلاح متداول آن ژنراتور برق به وسیله ای گفته می شود که تولید انرژی الکتریکی (برق) می کند. حال این تولید انرژی باید توسط مولدی و با حرکت انجام گیرد. موتور در موتو ربرق وظیفه انجام مولد حرکتی را بر عهده دارد. بنابر ابن در حالت کلی می توان گفت که موتور از دو قسمت ۱- مولد حرکتی (موتور)  ۲- تولید کننده برق (ژنراتور) درست شده است . بنابر این اسم های متفاوتی را می توان برای این دستگاه در نظر گرفت مانند موتور برق – موتور ژنراتور – ژنراتور دیزلی – ژنراتور بنزینی – ژنراتور برق و …. که معروف ترین و درست ترین آن همان کلمه موتور برق می باشد. البته خالی از ذکر نیست که این اسم به مولد های برق در سایز کوچک تا ۲۰ کیلوات (کاوا) گفته می شود و به دستگاه بزرگتر که اغلبا با موتور های دیزلی کار می کنند دیزل ژنراتور می گویند.

موتور برق بنزینی – موتور برق دیزلی: 

موتور برق را در حالت کلی می توان به دو گونه موتور برق بنزنی و  دیزلی تقسم بندی کرد. موتور برق بنزینی همان گونه که اسم آن پیداست با سوخت بنزین کار می کند و موتور برق های دیزلی با گازوئیل یا همان دیزل کار می کنند. همان گونه که گفته شد در سایز های پایین معمولا از موتور های بنزینی استفاده می شود و در سایز های بالاتر از 20KW  از موتور های دیزلی یا همان دستگاه مولد برق دیزلی (دیزل ژنراتور) استفاده می شود.

موتور برق بنزینی دارای خرابی کمتری نسبت به دستگاه های دیزلی می باشند. بنابر این اولین پیشنهاد به مشتریان خانگی و کم مصرف ما موتور برق بنزینی (ژنراتور بنزینی) می باشد.

ساعات روشن بودن مداوم و یکسره موتور برق:

کاربرانی که می خواهند ساعات بیشتری به صورت یکنواخت از موتور برق اسفاده نمایند می توانند از موتور برق دیزلی استفاه نمایند. از لحاظ ساعت کارکرد موتوربرق بنزینی به طور متوسط حدود ۵ ساعت قابل استفاده می باشند (به جز مدل هایی از موتور برق هوندا المکس ژاپن اصلی که ۸ تا ۱۰ ساعت قابلیت کارکرد می باشند). موتوربرق های دیزلی حدود ۸ تا ۱۰ ساعت می توند به صورت مداوم کار کند و مناسب برای مشتریانی می باشد که خواهان ساعات بیشتر کاری در یک دوره استفاده می باشد. همچنین قابل ذکر است که اگر شما بیش از ۸ ساعت نیاز به برق مصرفی دارید مثلا اگر شما می خواهید یک کولر گازی را برای مدت طولانی و بدون خاموش شدن و بی وقفه ۱۴ ساعت در طول روز روشن نمایید باید از دو موتور برق استفاده کنید که در بصورت یکی در میان خاموش و روشن گردند.

کشورهای سازنده موتوربرق – واردات موتور برق :

از لحاظ کشور سازنده موتوربرق های موجود در ایران یا ژاپنی هستند و یا چینی. موتوربرق های ژاپنی موجود در بازار موتوربرق هوندا و موتوربرق روبین می باشند. موتوربرق های چینی هم در مدل های مختلف (در چند سال اخیر مدل های بسیار متنوعی) در بازار ایران قابل مشاهده می باشد که قابل تقسیم به موتوربرق چینی درجه ۱ و موتو برق درجه ۲ می باشند.

موتور برق ژاپنی: اصولا وقتی که حرف از موتور برق هوندا می شود باید این نکته را یاد آور شویم که اولا این موتو برق ژاپنی و از لحاظ مصرفی به عنوان موتور برق بنزینی می باشد. در حالت کلی ما موتور برق هوندا بدون پسوند نداریم (البته موتور برق هوندا اصلی که با نام هوندا می باشد فقط در کشور آمریکا تولید می شود) بنابر این وقتی که می گوییم موتور برق هوندا یعنی اسم موتور به کار گرفته در آن دستگاه هوندا و تولید کشور ژاپن می باشد. با توجه به ژنراتور به کار رفته و کشور اسمبل کننده موتور برق های هوندا اسم های مختلفی می توان به آن ها اطلاق نمود که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم.

موتور برق هوندا HONDA و کشورهای سارنده:

۱- موتور برق هوندا المکس‌ HONDA ELEMAX :

این موتوربرق را می توان تنها موتور برق کاملا ژاپنی نامید که هم موتور آن هندا ژاپن می باشد و هم ژنراتور آن ژاپنی می باشد.

۲- موتو ربرق هوندا هوتان HONDA HUUTOAN :

این موتوربرق تولید کشور ویتنام می باشد. موتور آن هوندا ژاپن و ژنراتور آن تولید خود شرکت هوتان ویتنام می باشد.

۳- موتور برق هوندا کی بی HONDA Kibii :  

این موتوربرق تولید کشور ویتنام می باشد. موتور آن هوندا ژاپن و ژنراتور آن تولید خود شرکت کی بی (تحت لایسنس هوتان) ویتنام می باشد.

۴- موتور برق هوندا دایشین HONDA DAISHIN :

این موتوربرق محصول کشور هند می باشد. موتور آن هوندا ژاپن (چین تحت لایسنس) می باشند.

* سایر موتور برق هایی که به اسم هوندا ساخته می شود تایوانی و یا چینی می باشند. البته قابل ذکر می باشد که موتوربرق های هوندا المکس چینی در بازار ایران به طور چشم گیری زیاد شده است. این شرکت به عنوان نماینده موتور برق هوندا ژاپن تنها موتوربرق هایی که از طریق این شرکت و یا فروشگاه هایی که طرف قرار داد با ما می باشند خدمات پس ار فروش ارائه می نماید و مسئولیت اصل (ژاپن) بودن آن را به عهده می گیرد و به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال موتوربرق های تقلبی و چینی موحود در بازر به عهده نمی گیرد.

شرکت دیزل نیرو

گروه صنعتی دیزل نیرو پشرو در تامین تجهیزات صنعتی و مخابراتی

جهت انجام هرگونه مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش انواع تجهیزات صنعتی و مخابراتی